Na Nowy Rok

13 lut 2015

W satyrycznej tradycji sylwestrowej Nowy Rok przedstawiany jest jako rumiany bobas przepasany szarfą z odpowiednim numerem, natomiast ten stary, odchodzący, ma postać zmęczonego staruszka w wyświechtanym, połatanym paletku podpierającego się dziadowskim kijem. Magia zmiany daty sprawia, że ludzie krechą w kalendarzu odcinają symbolicznie przeszłość, wierząc w lepszą przyszłość. Wzięcie mają też wróżki i jasnowidze, którzy w gwiazdach, kartach, fusach odczytują przyszłość i zapowiadają a to prosperity, a to kryzys.

My pozostajemy przy nadziejach minimalistycznych. Niech rok 2015 nie będzie gorszy od poprzedniego, który był mimo wszystko dla niezależnego rynku motoryzacyjnego całkiem niezły.

Życzymy całej branży, żeby ludzie mieli za co jeździć samochodami i je naprawiać, a rynek rósł, choćby i powolutku. Życzymy samych trafnych decyzji, bilansów na plus i świętego spokoju. Niech przed warsztatami ustawiają się kolejki, a klienci domagają się kompleksowych napraw. Słowem, życzymy naszym Czytelnikom wszystkiego najlepszego!

Zespół portalu Warsztatowiec.info

Informacje przydatne w Twoim warsztacie

miniaturka

Skąd ten dym?

Stwierdzenie, że początki są zawsze najtrudniejsze nie powala odkrywczością, ale warte jest wzięcia pod uwagę, gdy w warsztacie nie można sobie poradzić z naprawą nietypowej usterki, która wystąpiła w zespole o nowej, nieznanej jeszcze mechanikom konstrukcji.

miniaturka

Motobranża umacnia pozycję

Branża motoryzacyjna umacnia swoją pozycję w polskiej gospodarce. Eksport produktów motoryzacyjnych stanowi już ok. 14-15 proc. ogółu wartości eksportu towarowego. Od kilku lat stale rośnie rola producentów części i akcesoriów samochodowych, których bardzo dobre wyniki przekładają się na wzrost całej motobranży w Polsce.

miniaturka

Od profesjonalistów dla profesjonalistów

Nowe modele pojazdów z nowymi rozwiązaniami technicznymi wprowadzane są na rynek z taką częstotliwością, że mechanicy muszą ciągle poszerzać swą wiedzę, by móc je należycie obsługiwać. Z pomocą przychodzi im ZF Services.

miniaturka

Nagroda za innowacje

Luksemburska Federacja Biznesu (FEDIL) przyznała koncernowi Goodyear doroczna nagrodę za innowacje, konkretnie zaś za technologię IntelliMax Groove stosowana w oponach do pojazdów ciężarowych.

Zostaw Komentarz