Na Nowy Rok

30 gru 2013

nrKończy się rok 2013.  Miejmy nadzieję, że był on przełomowy, wiele bowiem wskazuje, że niezależny rynek motoryzacyjny zaczął wychodzić z dołka i wreszcie doczekaliśmy się powrotu dobrej koniunktury

Niektórzy twierdzą, że kryzys gospodarczy zaczyna mijać wtedy, gdy ludzie już się do niego przyzwyczają. W dużej mierze jest on bowiem wywołany czynnikami psychologicznymi i kiedy przestajemy o nim mówić, kryzys sam znika. Coś w tym zapewne jest, może zatem prawidła te odnoszą się również do dobrej koniunktury i powtarzanie, że wreszcie się poprawia, sprzyja prospericie.

Mamy taką nadzieję, dlatego proponujemy i życzymy naszym Czytelnikom, żeby weszli w Nowy Rok niekoniecznie z posylwestrowym bólem głowy, za to w dobrym nastroju i z optymizmem. Warsztatowcom życzymy kolejek przed zakładami oraz jak najmniej dziwnych awarii w rodzaju tych, które opisujemy na naszym portalu. A jeżeli już się takie trafią, to niech uda się przyczyny awarii ustalić i usunąć usterki.

Dystrybutorom i producentom części życzymy, żeby sprzedaż rosła, polska waluta utrzymywała stabilny kurs, a nasi czcigodni prawodawcy nie wpadali przypadkiem na nie całkiem dobre pomysły.

Wszystkim życzymy wszelkiej pomyślności.

Szczęśliwego Nowego Roku!

Zostaw Komentarz