Niezależni ze wsparciem

12 lut 2015

Jak wiadomo, za warsztatami autoryzowanymi stoją koncerny motoryzacyjne, które zapewniają im m.in. dostęp do aktualnych danych i wiedzy technicznej. Niezależne warsztaty też jednak sobie radzą, m.in. dlatego, że otrzymują wsparcie od swoich partnerów – dystrybutorów części, a także producentów tychże. Dzięki temu niezależny sektor motoryzacyjny może skutecznie konkurować, co przynosi korzyści wszystkim użytkownikom, zarówno korzystającym z usług warsztatów niezależnych, jak również tym, którzy serwisują swoje auta w stacjach autoryzowanych.

Grzegorz Kacalski, Krzysztof Rybarski

Informacje przydatne w Twoim warsztacie

miniaturka

SACHS Race Challenge na mecie

W ciągu trzynastu intensywnych dni, w szkoleniach zorganizowanych przez polskie przedstawicielstwo koncernu ZF Friedrichshafen AG na rallycrossowych torach we Wrocławiu, Debrznie i Słomczynie wzięło udział 1300 pracowników branży warsztatowej.

miniaturka

Rosnąć razem z klientami

Myśl przewodnia towarzysząca tegorocznej Gali Mistrzów Warsztatu brzmiała: „Z wami chcemy budować przyszłość”. Wyraził ją podczas spotkania z klientamii Inter Cars, prezes firmy Robert Kierzek.

miniaturka

Targi oponiarskie w Essen

Branża oponiarska to nie tylko producenci ogumienia. Dobrze widać to było na Targach Techniki Oponiarskiej w Essen.

miniaturka

Rekordowy ProfiAuto Show

Ponad 35000 gości, 140 wystawców i dwa dni szczelnie wypełnione rozmaitymi atrakcjami – tak najkrócej można scharakteryzować tegoroczną edycję targów ProfiAuto Show.

miniaturka

Płukarka Power Clean

W ofercie firmy Gates pojawiło się narzędzie do dokładnego czyszczenia układu chłodzenia bez użycia agresywnych środków chemicznych i rozpuszczalników.

Zostaw Komentarz