Nissens wprowadza zbiorniki wyrównawcze

05 lut 2019

Nissens wprowadził do oferty zbiorniki wyrównawcze układów chłodzenia silnika przeznaczone do pojazdów ciężarowych. Nowa linia produktowa obejmuje 24 referencje, a opracowywanych jest 12 kolejnych. Na ofertę składają się zbiorniki do popularnych samochodów ciężarowych: MAN, SCANIA, RENAULT, VOLVO, DAF, IVECO, MERCEDES. Katalog zapewnia pokrycie 360 modeli ciężarówek.

Jak zapewniają przedstawiciele duńskiej firmy, wszystkie zbiorniki, które Nissens wprowadził do swej oferty, zostały tak zaprojektowane, wykonane i przetestowane, aby uzyskać najwyższą jakość i trwałość. W procesie przygotowania produktu zbiorniki zostały poddane m.in. testom odporności na wibracje, impulsy ciśnienia, cykle rozszerzalności cieplnej oraz rozerwanie nadciśnieniem.

Większość produktów wyposażona jest w wysokiej jakości korki oraz czujniki (adekwatnie do kompletacji produktów OE), dzięki czemu są gotowe do szybkiego montażu. Zbiorniki dostarczane w komplecie z dodatkowymi elementami (korkami i/lub czujnikami) oznaczone są w katalogu Nissens ikoną First Fit. Doboru zbiorników można dokonać za pośrednictwem katalogu online Nissens, dostępnego bez konieczności logowania. Oferta jest ujęta także w katalogu TecDoc.

Przedstawiciele firmy Nissens tak oto określają główne cechy nowych zbiorników wyrównawczych:

  • Wysokiej jakości produkt, zaprojektowany i wszechstronnie przetestowany;
  • Wzmocnione króćce przyłączeniowe (wybrane referencje);
  • Każdy produkt testowany na szczelność;
  • Wysokiej jakości korki i czujniki, w komplecie z produktem (wybrane referencje);
  • Łatwy dobór produktów poprzez precyzyjny i czytelny katalog Nissens;
  • 2 lata gwarancji.

Jeden ze gamy zbiorników wyrównawczych Nissens wystartował już z powodzeniem w motosporcie – korzysta z niego Jochen Hahn, 4-krotny mistrz FIA Truck Race.

 

 

 

 

 

Zostaw Komentarz