Nowa numeracja produktów TOMEX

11 wrz 2018

Wygoda użytkowników katalogów elektronicznych sprawiła, że firma Tomex zmieniła numerację swych produktów.

Firma TOMEX konsekwentnie poszerza asortyment nie tyko w obrębie istniejących linii klocków, szczęk hamulcowych czy akcesoriów z nimi związanych, ale także wprowadzając nowe elementy układu hamulcowego do swojej oferty (m.in. tarcze hamulcowe).

– W związku z tym iż, gama naszych produktów powiększa się systematycznie, nadszedł czas na rozszerzenie stosowanej do tej pory numeracji. Jest to podyktowane ułatwieniem wyszukiwania produktu w katalogach elektronicznych, także TecDoc, gdyż wymagają one dłuższego symbolu, niż stosowany przez nas do tej pory, by precyzyjnie wskazać poszukiwany produkt – mówi Jacek Tomczyk, dyrektor handlowy TOMEX Hamulce.

– Chcąc jednocześnie zachować prostotę naszej numeracji, która dla wielu klientów jest dużym walorem, zostanie ona w pełni zachowana, a jedyną zmianą będzie poszerzenie jej o prefix „TX „ (TXspacja). Tym samym np. symbol 10-11 przybierze teraz postać TX 10-11, 20-01 zamieni się w TX 20-01 itd. Dodatkową zaletą nowego symbolu będzie fakt, iż arkusze kalkulacyjnie nie będą automatycznie zamieniać naszego symbolu na datę – dodaje Jacek Tomczyk.

Nową numeracja została właśnie opublikowana w katalogu TecDoc. Sukcesywnie pojawiać się ona będzie także na etykietach dostarczanych produktów.

 

Zostaw Komentarz