Nowa strona Brembo

04 mar 2014

Firma Brembo stworzyła nową stronę internetową przeznaczoną dla specjalistów działających na rynku wtórnym. Można na niej znaleźć wiele informacji technicznych.

 Homepage 2_plChcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów Brembo stworzyło specjalną stronę internetową www.bremboparts.com, pełną informacji technicznych, w tym schematów montażu, rysunków technicznych, oferowanych nowości, z zawsze aktualnym katalogiem. Strona oferuje także wiele pomocnych usług takich jak kalendarz szkoleń, instrukcje video i dokumentację techniczną.

Duża część strony przeznaczona jest do bezpośredniej komunikacji z profesjonalistami. Dzięki temu można być zawsze na bieżąco z najnowszymi wiadomościami o produktach, wziąć udział w specjalnych akcjach promocyjnych lub uzyskać dostęp do informacji technicznych.

Korzystający ze strony mogą również wziąć udział w teście: „Jakim rodzajem zawodowca jesteś?” Składa się on z 10 pytań z różnych dziedzin poczynając od sportu, kina aż po zwyczaje w pracy. Wyniki testu pokażą jak profesjonaliści widzą siebie i swoją pracę.

Nowa strona internetowa jest już dostępna w językach: włoskim, angielskim, polskim, rosyjskim i hiszpańskim. Trwa przygotowanie wersji francuskiej i niderlandzkiej.

Zostaw Komentarz