Nowe etykiety akumulatorów Exide

07 paź 2015

ExideNabywcy akumulatorów często mają problem z ich doborem. Firma  Exide wprowadziła nowe etykiety, które mają to ułatwić.

Nowe etykiety wprowadzone przez firmę Exidę w czytelny sposób prezentują parametry akumulatorów i ułatwiają podjęcie właściwego wyboru. Pozwala to sprzedawcom łatwiej zorientować się w oferowanym asortymencie, zaś klientom decydującym się na samodzielny zakup akumulatora ułatwia wybór.

Nowa etykieta zawiera najważniejsze dane. Informacja o wydajności produktu (np. pojemność 77 Ah), od razu rzuca się w oczy. W tym samym polu zaprezentowane są też inne parametry: napięcia, prądu rozruchowego, a także graficznie zaprezentowane wymiary akumulatora, które umożliwiają szybką ocenę, czy dana bateria zmieści się pod maską – mówi Krzysztof Najder, product marketing manager Exide Technologies.

Exide umieścił na etykietach akumulatorów także kody QR oraz adresy URL. Wystarczy mieć pobraną darmową aplikację lub urządzenie mobilne z dostępem do internetu, aby otrzymać natychmiastowy dostęp do informacji niedostępnych na etykiecie –pełnych specyfikacji technicznych oraz innych użytecznych danych dotyczących np. polaryzacji, mocowania, rodzaju końcówek biegunowych, czy wreszcie instrukcji obsługi, która jest też dołączona do akumulatora w postaci książeczki umieszczonej na  jego tylnej ścianie.Etykieta_Exide_

Zostaw Komentarz