Nowe klocki i tarcze Ferodo

19 cze 2018
Ferodo jako pierwsza marka wprowadziła na rynek części zamiennych klocki hamulcowe na oś przednią Alfy Romeo Stelvio.

Federal-Mogul Motorparts rozszerza ofertę marki Ferodo o 54 nowe produkty, w tym, jako pierwsza firma, o klocki hamulcowe do Alfy Romeo Stelvio i Forda Fiesty VII generacji.

Wśród 54 nowości, jakie pojawiły się ostatnio w ofercie marki Ferodo kierowanej na rynek części zamiennych,  znalazły się klocki i tarcze hamulcowe do pojazdów osobowych, dostawczych i ciężarowych, czujniki zużycia okładzin ciernych, przewody oraz bębny hamulcowe. Ferodo jest jednocześnie pierwszą marką, która wprowadza na aftermarketh klocki hamulcowe na oś przednią Alfy Romeo Stelvio i Forda Fiesty VII generacji. Wszystkie nowe referencje są już dostępne w polskiej sieci dystrybucyjnej.

– Produkcja części hamulcowych o jakości OE oraz rozszerzenie oferty dla warsztatów o produkty do najnowszych modeli Alfy Romeo i Forda to kolejne potwierdzenie wiodącej pozycji Ferodo na światowym rynku produktów hamulcowych – mówi Marcin Sochaczewski z Federal-Mogul Motorparts.

Klocki FDB4932 do modelu Stelvio oraz FDB4816 do Fiesty VII pasują na przednią oś wersji napędzanych silnikami benzynowymi oraz Diesla. Ponadto oferta klocków powiększyła się o 7 innych referencji do pojazdów osobowych, między innymi do Audi A4 B9/Audi A5 II (FDB4871), Fiata Tipo/Fiata 500L i Opla Corsy E (FDB4879), Dacii Logan II/Sandero II i Renault Clio IV (FDB4907).

Nisko i bezmiedziowe klocki Ferodo Eco-Friction® są używane na pierwszy montaż a jednocześnie można je kupić na rynku części zamiennych.

Wśród nowości Ferodo są również 24 referencje tarcz hamulcowych, przeznaczone między innymi do Audi A4 B9/Audi A5 II (DDF2596C-1/DDF2597C-1), Hondy Civic IX (DDF2473C), Renault Kadjar i Nissana Qashqai II (DDF2466C).

Pokrycie rynku przez Ferodo wzrosło również w segmencie pojazdów dostawczych i ciężarowych. Pojawiło się tu 15 nowych referencji klocków, tarcz i czujników zużycia okładzin ciernych. Ponadto do sprzedaży trafiło 5 nowych modeli przewodów hamulcowych oraz nowe bębny hamulcowe FDR329755 do Hyundaia Getza. Pełna lista nowych referencji jest dostępna u dystrybutora marki Ferodo, firmy Inter Cars.

Więcej informacji o produktach Ferodo można uzyskać na stronie www.ferodo.pl, dzwoniąc na bezpłatną infolinię techniczną Federal-Mogul Motorparts (00 800 33 33 72 56, obsługa w języku polskim) lub kontaktując się z lokalnym dystrybutorem produktów Ferodo.

 

Zostaw Komentarz