Nowe klocki TOMEX

26 sie 2019

Firma Tomex, polski producent elementów do układu hamulcowego, wprowadził ostatnio do swojej oferty kilkadziesiąt nowych referencji klocków.

Wśród nowości, które w minionych tygodniach trafiły do oferty firmy Tomex Hamulce znajdują się pozycje przeznaczone zarówno do popularnych aut europejskich, m.in. Fiata Tipo, Citroëna C4, Dacii Logan, Peugeota 308, Renault Kangoo, BMW 1, 2, 3, 4 , Mercedesa C, E, jak i azjatyckich, np. Mazdy 3, Hyundaia Tucson, Kii Sportage czy Lexusa GS oraz IS.

– Staramy się trzymać rękę na pulsie, stale monitorując zmieniający się rynek, a wdrażane nowości są odpowiedzią także na europejskie trendy, jakich jesteśmy świadkami. Konsekwencją tego są na przykład klocki do mikrosamochodów, takich jak francuskie Aixam i Ligier czy włoski Piaggio, które właśnie wprowadziliśmy do naszej oferty. Z drugiej strony nie zapominamy o użytkownikach aut klasy premium i to właśnie z myślą o nich w naszej gamie produktów znalazły się klocki do samochodów takich jak BMW 6, 7, Jaguar XF, XJ, XK czy Volvo S90 i XC90 – powiedział Jacek Tomczyk, dyrektor handlowy TOMEX Hamulce.

Zostaw Komentarz