Nowy katalog części zawieszenia Monroe

25 sie 2015

Monroe 1Firma Tenneco wydała nowy katalog części zawieszenia i układu kierowniczego znajdujących się w ofercie marki Monroe. W publikacji ujętych zostało ponad 750 nowych referencji.

Wysokiej jakości części układu kierowniczego od lat zajmują ważne miejsce w ofercie marki Monero, która należy do firmy Tenneco. Gama tych elementów jest tak szeroka, że przy opracowywaniu ich katalogu zadbano, by odnalezienie w publikacji potrzebnej części było jak najłatwiejsze. W tym celu w katalogu zastosowany został klarowny system wyszukiwania, porządkujący części według jasnego klucza: najpierw stosownie do umiejscowienia układu w pojeździe, następnie opisu części, jej pozycji, zastosowania, montażu, gwintowania oraz numeru. – Dzięki naszemu nowemu katalogowi, kupujący szybko zyskują pewność, że zamawiana część jest tą właściwą. Mogą porównać trzymany w ręku element z ilustracją, nie są tym samym  zmuszani do zapoznawania się z długimi opisami – mówi Bill Dennie, wiceprezes Tenneco Europe Aftermarket.Monroe 2

Przy okazji warto wspomnieć, że w ofercie Monroe gwałtownie  powiększyła się gama osłon przegubów napędowych. Jest ich teraz trzykrotnie więcej niż było przed rokiem czy dwoma, więc z dobraniem odpowiedniego nikt nie powinien mieć problemów. Jest to tyle ważne, że uszkodzenie osłony stanowi główną przyczyną przedwczesnych awarii przegubów.

Najnowszy katalog komponentów układu zawieszenia Monroe jest dostępny zarówno w wersji drukowanej, jak i na stronie www.monroe.com w wygodnej formie katalogu TecDoc. Można go też pobrać w formacie pdf ze strony www.monroecatalogue.eu.

Zostaw Komentarz