Nowy katalog Monroe

20 lis 2014

RC Catalog 2015 CoverSystematycznie powiększa się oferta amortyzatorów Monroe i innych bezpośrednio związanych z nimi elementów sygnowanych tą marką. Dość powiedzieć, że nowe produkty ujęte w katalogu Monroe na rok 2015 mogą być zastosowane w blisko 10 mln samochodów.

 Dostępny w pięciu wersjach i 17 językach katalog Monroe na rok 2015 obejmuje całą gamę amortyzatorów tej marki przeznaczonych do samochodów osobowych i dostawczych. Oznacza to, że ujęte zostały w nim amortyzatory linii Original, Reflex, Adventure oraz Van-Magnum. Oprócz tego obejmuje on zestawy górnych mocowań (MK) oraz zestawy ochronne (PK). Wśród wszystkich tych produktów znalazło się 237 nowych referencji amortyzatorów (w tym 116 przeznaczonych dla pojazdów japońskich i koreańskich), 78 nowych zestawów górnych mocowań (MK) oraz 83 nowych zestawy ochronne (PK).

– Ten nowy katalog oraz nasze nieustanne inwestycje służące wprowadzaniu nowych produktów na rynek są symbolem zaangażowania firmy Tenneco,do której należy marka Monroe, w proces wspierania klientów na każdym szczeblu rynku części zamiennych – powiedział Eric Van Schuerbeeck z Tenneco Europe Aftermarket. – Dodajmy, że dystrybutorzy części oraz pracownicy warsztatów oczekują od Monroe nie tylko produktów o jakości części oryginalnych, ale także takich, które mają zastosowanie w jak największej liczbie pojazdów oraz są łatwo dostępne.

Oprócz nowego, papierowego katalogu, cały czas dostępny jest na bieżąco aktualizowany katalog elektroniczny. Znajduje się on na stronie www.monroecatalogue.eu, a znaleźć w nim można całą gamę wyrobów Monroe, a więc także sprężyny śrubowe, kule hydrauliczne, sprężyny gazowe, amortyzatorów do pojazdów użytkowych itd.

Zostaw Komentarz