Nowy katalog SACHS

13 maj 2014

Neuer Katalog Sachs Stoßdämpfer Pkw 2014Dostępny jest już nowy katalog amortyzatorów SACHS. Na 900 stronach znaleźć można informacje o blisko 3400 referencjach. Liczba dostępnych części zamiennych wzrosła o ponad 7 procent.

 Firma ZF Services oferuje części zamienne o jakości OE do niemal każdego samochodu. W nowym katalogu „SACHS – amortyzatory do pojazdów osobowych”, zawierającym łącznie 3392 referencje, uwzględnione zostały też 184 nowe produkty tej marki. Publikacja jest jak zawsze bardzo czytelna i pozwala dokonać precyzyjnego doboru właściwych komponentów zawieszenia.

Publikacja dostępna jest w języku angielskim i niemieckim. Wstęp oraz kluczowe fragmenty zostały też przetłumaczone na kolejnych 17 języków, w tym polski. Struktura oraz forma graficzna katalogu sprawiają, że jest on intuicyjny i łatwy w użyciu. Zaletą są również dodatkowe informacje, np. o okresie w jakim produkowany był dany model pojazdu i szczegółowych sygnaturach produktu. Najważniejsze informacje zostały wyróżnione, a konkretne części można z łatwością zidentyfikować dzięki załączonym rysunkom.

Katalog dostępny jest w wersji drukowanej (zamówienia należy składać za pośrednictwem dystrybutorów) oraz jako PDF pod linkiem: www.zf.com/services/catalog. Jego najnowsza wersja dostępna jest również w internetowym katalogu „WebCat”.

Zostaw Komentarz