Nowy katalog uszczelnień olejowych Payen®

07 maj 2018

Firma Federal-Mogul Motorparts opublikowała nowy katalog uszczelnień olejowych Payen®. Wśród tysięcy produktów przeznaczonych do pojazdów osobowych, dostawczych i ciężarowych znaleźć w nim można 120 nowości.

Katalog CATPA1801, obejmujący uszczelnienia olejowe marki Payen®, przygotowany został w ośmiu językach, w tym również po polsku. Zawarto w nim informacje o 13300 uszczelnieniach prowadnic zaworowych, 7700 uszczelnieniach wałków rozrządu i 15900 uszczelnieniach wału korbowego. Publikację można przeglądać w internecie lub bezpłatnie pobrać ze strony www.fmecat.com.

– Nowy katalog uszczelnień olejowych Payen prezentuje rozbudowaną ofertę elementów przeznaczonych do wielu pojazdów, od aut osobowych po ciężarówki – mówi Alexis Goslin, z Federal-Mogul Motorparts. – Układ katalogu jest bardziej intuicyjny, a przy tym zapewnia łatwość i wygodę wyszukiwania części. Chcemy oferować klientom znacznie więcej, niż popularne produkty używane na całym świecie.

– Nowy katalog uszczelnień olejowych Payen prezentuje coraz bardziej rozbudowaną ofertę do wielu pojazdów, od aut osobowych po ciężarówki – mówi Alexis Goslin, Business Director, Sealing, Engine and Underhood Service z Federal-Mogul Motorparts EMEA.

Katalog można przeglądać, korzystając z wyboru pojazdu lub silnika. Przejrzysty wykaz uszczelnień jest wyświetlany według ich wymiaru lub referencji. W nowym katalogu znaleźć można również podkładki, o-ringi i zestawy uszczelnień olejowych, co ułatwia proces zamawiania części i zmniejsza ryzyko popełnienia błędu przy doborze. Ponadto katalog Payen obejmuje produkty serwisowe z serii Pro-fit, ułatwiające pracę w warsztacie.

Podobnie jak w przypadku innych marek Federal-Mogul Motorparts, Payen oferuje dodatkowe wsparcie techniczne w formie filmów instruktażowych i broszur. – Poprawny dobór i szybka dostawa części to zasadnicza sprawa. Jednak naszym celem jest również pomoc w montażu poprzez zapewnianie zrozumiałych instrukcji i praktycznych porad – dodaje Goslin.

 

 

 

 

Zostaw Komentarz