O.K. Serwis znów w Yanosiku

04 lip 2017

Sieć warsztatów O.K. Serwis po raz kolejny podjęła współpracę z popularną aplikacją Yanosik.pl. Warsztaty należące do sieci są obecne w aplikacji jako punkty POI, jednocześnie przez całe wakacje klienci warsztatów mogą skorzystać z promocji na zakup części.

Promocja w aplikacji Yanosik.pl powiązana jest z kampanią sprzedażową. Kierowcy, którzy do 15 września 2017 r. dokonają przeglądu auta w warsztatach O.K. Serwis otrzymają 10% rabatu na części marek LuK, INA, FAG, Osram i SKF oraz olej marki Castrol. Banery reklamowe O.K. Serwis będą pojawiać się w aplikacji Yanosik.pl przez cały czas trwania akcji promocyjnej.

W ubiegłym roku O.K. Serwis jako pierwszy wśród sieci warsztatów zaprezentował się w aplikacji Yanosik.pl. Wszystko po to, by nasi klienci podczas wyjazdów mogli bez problemu trafić do najbliższego warsztatu godnego zaufania – mówi Renata Gostyńska, kierownik działu promocji i reklamy Inter-Team. I dodaje: – Aplikacja Yanosik.pl to także idealne miejsce do budowania świadomości marki O.K. Serwis i relacji z klientami.

Lista warsztatów biorących udział w promocji dostępna jest na stronie https://www.okserwis.pl/promocja

Zostaw Komentarz