Od fartuchów spawacza po jedwabne szale

08 wrz 2015

WWW_by_MEWA_Katalog_2016 PLOd fartuchów ochronnych dla spawaczy po jedwabne szale dla pracownic biura, czyli nowy katalog „World Wide Work by MEWA”.

 Z początkiem września do dystrybucji trafił najnowszy katalog firmy MEWA zatytułowany „World Wide Work by MEWA”. Na jego 360 stronach ujętych zostało 5 000 wyrobów: począwszy od artykułów BHP, poprzez odzież ochronną, aż po wyroby tekstylne przeznaczone do noszenia na zewnątrz pomieszczeń. Tradycyjnie już w publikacji przedstawiona zostały oferta znanych marek europejskich takich jak Ansell, Elten, Helly Hansen, Hakro, Honeywell, Korsar czy Puma. Nowość stanowią produkty francuskiej marki Jallatte.

W katalogu można znaleźć wyroby w których zastosowane zostały innowacyjne technologie, np. buty robocze amortyzowane w podobny sposób jak obuwie sportowe, czy rękawice ochronne spełniające praktycznie wszystkie wymagania – od ochrony przed przecięciem po ochronę przed ładunkami elektrostatycznymi.

MEWA działa niemal w całej Europie. Szczyci się, że jej konsultanci są w stanie doradzić każdemu klientowi, jaki produkt najlepiej będzie nadawał się do konkretnych zastosowań, czy jak dana firma powinna kształtować swój wizerunek. Podkreśla też, że klienci którzy korzystają już z usług firmy, znajdą w katalogu „World Wide Work by MEWA“ dostosowane kolorystycznie uzupełnienie posiadanej przez nich odzieży ochronnej.

Firma oferuje ponadto wykonanie indywidualnych nadruków lub wyszywanych napisów na elementach odzieży. Różne grupy pracowników danego przedsiębiorstwa można zatem w całości wyposażyć w zharmonizowane kolorystycznie elementy odzieży i środki ochrony. Możliwość taką docenia Tanja Sell z mieszczącej się w Oberhausen firmy Felder produkującej urządzenia lutownicze: – Jesteśmy wyposażeni przez firmę MEWA od stóp do głów. Wszyscy pracownicy noszą odzież roboczą lub ochronną firmy MEWA. Resztę zamawiamy z katalogu.

Wszystkie artykuły ujęte w katalogu MEWA dostarcza w Niemczech w ciągu 24 godzin, a w krajach sąsiednich w ciągu 72 godzin. Katalog można zamówić poprzez stronę internetową firmy MEWA (http://www.mewa-service.pl/kontakt/prosba-o-katalog/).

Zostaw Komentarz