Oferta w trzech tomach

22 lip 2014

Nissens CataloguesFirma Nissens, należąca do czołowych producentów części do układów chłodzenia silnika oraz klimatyzacji, wydała komplet nowych, drukowanych katalogów obejmujących elementy kierowane na rynek części zamiennych.

Komplet składa się z trzech grubych tomów (dostępnych u dystrybutorów produktów marki Nissens). Pierwszy poświęcony jest częściom do układu chłodzenia silnika (chłodnice cieczy, chłodnice powietrza, chłodnice oleju, wentylatory chłodnic) samochodów osobowych i dostawczych. Drugi obejmuje części do klimatyzacji(sprężarki, skraplacze, osuszacze, parowniki, nagrzewnice, wentylatory chłodnic) do tych aut, w trzecim zebrano informacje o wszelkich elementach sygnowanych marką Nissens (a więc zarówno częściach do układu chłodzenia silnika jak i klimatyzacji) przeznaczonych do pojazdów użytkowych

Przedstawione w katalogach produkty znajdują zastosowanie nie tylko w pojazdach europejskich, ale i azjatyckich i amerykańskich. Ich odnajdywanie ułatwiają numery OE oraz rysunki.

Oferta firmy ujęta została również w katalogu elektronicznym (na bieżąco  oczywiście aktualizowanym) znajdującym się pod adresem www.nissens.com.pl/katalog.

Zostaw Komentarz