Październikowe szkolenia w Inter Cars

01 paź 2018

Osiemdziesiąt szkoleń czeka w październiku na klientów Inter Cars. Sześćdziesiąt poświęconych zostało samochodom osobowym, z czego połowa jest bezpłatna. Szkolenia odbędą się w dziesiątkach lokalizacji w całej Polsce.

W październiku mobilna ciężarówka ShowCaru pojedzie do Żnina, Wałbrzycha i Pruszkowa. Tamtejsi klienci Inter Cars zapoznają się z zagadnieniami napraw nowoczesnych układów hamulcowych, diagnostyki filtrów DPF, montażu i uruchomienia sprężarki klimatyzacji w samochodzie osobowym, a także układów kierowniczych ze wspomaganiem.

Październikowe szkolenia będą też okazją do profesjonalnych spotkań z dostawcami, podczas których poruszane będą rozmaite kwestie techniczne. Specjaliści z Magneti Marelli opowiedzą o technice hybrydowej, eksperci firmy Schaeffler przybliżą temat obsługi dwumasowego koła zamachowego, a przedstawiciele ATE opowiedzą o diagnostyce i naprawie elektronicznych systemów stabilizacji toru jazdy. Szkoleniowcy z Behr Hella na spotkaniach w Czosnowie, Radomsku, Piekarach Śląskich i Lubartowie wyjaśnią warunki gwarancji na sprężarkę plus, a specjaliści z Inter Cars w Centrum Szkoleniowym firmy zdradzą tajniki obsługi oscyloskopu. W ramach szkoleń biznesowych uczestnicy zapoznają się z tematem zarządzania serwisem samochodowym.

Kontynuowane będą również szkolenia ShowTruck przeznaczone dla specjalistów z rynku samochodów ciężarowych. W najbliższych tygodniach mobilne centrum szkoleniowe odwiedzi Gorzów Wielkopolski, Radom i Wągrowiec. We wszystkich tych lokalizacjach klienci odbędą m.in. szkolenia z obsługi oscyloskopu Pico, turbodoładowania, czujników EDC oraz systemów oczyszczania spalin i filtracji w pojazdach ciężarowych. Nowością w ofercie szkoleniowej Inter Cars są szkolenia techniczne z zakresu agregatów chłodniczych w pojazdach użytkowych.

Zostaw Komentarz