Pierwszy katalog ZF Lenksysteme

19 lut 2014

2014-01-29_ZF_Services_ZF_Lenksysteme_Nfz_KatalogPojawiło się premierowe wydanie katalogu nowej marki ZF Lenksysteme obejmującego części do pojazdów użytkowych.

Firma ZF Services udostępniła katalog „ZF Lenksysteme – Przekładnie kierownicze i pompy wspomagania do pojazdów użytkowych”. Jest to pierwsza, tak obszerna publikacja sygnowana przez należącą do ZF Services markę ZF Lenksysteme, zawierająca pełną jej ofertę do pojazdów użytkowych. W publikacji znalazło się ponad 170 referencji wraz z dokładnymi opisami i zdjęciami.

Z początkiem bieżącego roku firma ZF Services (część koncernu ZF Friedrichshafen AG) przejęła zadania ZF Lenksysteme GmbH (spółka joint venture, w której równe udziały posiadają ZF i Robert Bosch GmbH) w zakresie sprzedaży jej produktów na międzynarodowym rynku części zamiennych. Powstanie marki ZF Lenksysteme ma być istotnym udogodnieniem dla klientów, gdyż dzięki temu będą oni mogą korzystać ze stale rosnącej oferty produktów OE pochodzących z jednego źródła.

Nowy katalog obejmuje kompletną ofertę części ZF Lenksysteme do ciężarówek i autobusów. Publikacja liczy sobie 713 stron, jest dostępna zarówno w wersji drukowanej jak i online. Jej główna część przygotowana została w języku angielskim i niemieckim, natomiast wstęp oraz kluczowe fragmenty przetłumaczono na kolejne siedem języków, w tym polski. W celu ułatwienia pracy warsztatom i dystrybutorom w katalogu zawarte ponadto zostały dodatkowe informacje o zastosowaniu poszczególnych elementów.

Struktura oraz forma graficzna katalogu sprawiają, że jest on intuicyjny i łatwy w użyciu. Najważniejsze informacje zostały wyróżnione, a konkretne produkty można z łatwością zidentyfikować dzięki załączonym rysunkom.

Zostaw Komentarz