Platforma „TekniWiki”

16 lis 2016

Firma NGK Spark Plug Europe stworzyła nową platformę internetową, zawierającą informacje techniczne poszukiwane zazwyczaj przez warsztaty, nauczycieli, instytucje edukacyjne oraz wszystkich zainteresowanych technologiami związanymi z zapłonem i czujnikami. Nowa platforma o nazwie „Tekniwiki” umożliwia dostęp do znanego już e-learningu NGK, filmów technicznych oraz pozwala pobrać informacje techniczne.

Do tej pory informacji o produktach NGK trzeba było szukać na różnych stronach. Teraz wszystkie będą gromadzone na „Tekniwiki”. Platforma zawiera 4 działy, po których można się poruszać w sposób prosty i intuicyjny.

Pierwszym z nich jest „Techniczne know-how”. Dział ten zawiera e-learning oraz interaktywne, dostępne także dla użytkowników smartfonów i tabletów, informacje o świecach zapłonowych i żarowych, sondach lambda, przewodach i cewkach zapłonowych. W dziale „Do pobrania” znajdują się katalogi i broszury produktowe, natomiast w dziale „Video” – wszystkie filmiki techniczne publikowane dotąd na kanale NGK portalu YouTube. Każde z tych nagrań można obejrzeć nie opuszczając platformy TekniWiki. Z kolei sekcja „Nowości” obejmuje najnowsze informacje i ciekawostki ze świata marek NGK Ignition Parts i NTK Vehicle Electronics.

– Zagwarantowanie dostępu do informacji w możliwie najwygodniejszy dla użytkownika sposób odgrywa bardzo ważną rolę w rynkowym sukcesie marek klasy Premium, takich jak NGK i NTK – mówi David Loy, dyrektor marketingu w NGK Spark Plug Europe. – Dlatego platforma TekniWiki zapewnia swobodny dostęp do informacji technicznych, a dzięki filmom video i interaktywnym informacjom korzystanie z nich będzie jednocześnie świetną zabawą.

Platforma jest dostępna aż w 15 wersjach językowych na stronie www.tekniwiki.com w wersji na komputer oraz urządzenia mobilne

Zostaw Komentarz