Plenerowy kalendarz Inter Cars

10 gru 2014

kalendarz_promo_2015_1

kalendarz_pod_palmamiWydawany przez Inter Cars kalendarz ze zdjęciami najlepszych polskich fotomodelek stał się już stałym elementem krajowego rynku motoryzacyjnego.  Zaprezentowana niedawno jego edycja na rok 2015 różni się jednak istotnie od poprzednich.

Kalendarz Inter Cars wydawany jest od 2005 roku. Jego koncepcja ulegała systematycznym zmianom, niemniej pewne rzeczy pozostawały stałe: wydawnictwo zawsze promowało ofertę Inter Cars, szczególnie zaś marki z grupy premium, zawsze też na zdjęciach były mniej lub bardziej ubrane modelki na tle w jakiś sposób związanym z motoryzacją.  Tym razem ta ostatnia zasada została złamana.  Sesja zdjęciowa odbyła się bowiem w portugalskich plenerach, gdzie za tło służyły głównie  atlantyckie plaże i klify. Nowością jest także i to,  że  zdecydowano się na zdjęcia czarno-białe i w takiej też eleganckiej kolorystyce utrzymane zostało całe wydawnictwo.

kalendarz_Santo_PortoJak można stać się właścicielem kalendarza? Podobnie jak w poprzednich latach będą go dystrybuowały, wśród swoich klientów, poszczególne filie IC. Część rekordowego nakładu sięgającego blisko 30 tysięcy egzemplarzy,  znajdzie się również w otwartej sprzedaży.

Cały kalendarz można obejrzeć tutaj.

Zostaw Komentarz