Polskie akumulatory
na Bliskim Wschodzie

25 cze 2014

ZAP Sznajder Batterien, firma z wyłącznie polskim kapitałem, produkuje obecnie 120 typów akumulatorów. Blisko 80% wyrobów jest wysyłanych do ponad 50 krajów świata. To zasługa nie tylko nowoczesnych technologicznie akumulatorów, ale także wynik międzynarodowej aktywności firmy.

IMG_6414Najnowszym przykładem zagranicznej aktywności firmy z podwarszawskiego Piastowa jest  udział w największych targach motoryzacyjnych na Bliskim Wschodzie i zarazem jednych z największych na świecie – Automechanice Dubai. Była to już 12. odsłona tej imprezy. Wzięło w niej udział 1700 wystawców z 59 krajów. Nowoczesny a zarazem oryginalny wygląd stoiska targowego oraz ciekawa ekspozycja produktów przyciągały wielu gości targowych. Przedstawiciele firmy ZAP przeprowadzili na nim liczne rozmowy z handlowcami z Arabii Saudyjskiej, Jemenu, Jordanii, Kuwejtu, Iranu, Iraku, Omanu, Kataru, Zjednoczonych Emiratów Arabskich (ZEA).

Dużym zainteresowaniem cieszyły się produkty ZAP Sznajder Batterien z serii Silver Japan i Japan Plus Cars przeznaczone do aut produkcji japońskiej i koreańskiej. Ale też auta z tych krajów są na Bliskim Wschodzie bardzo popularne.  Wiele pytań dotyczyło również najnowszej linii produktów – Silver Premium.

Zostaw Komentarz