Pożytki z promocji

12 lut 2015

Promocje organizowane przez firmy dystrybucyjne przybierają coraz atrakcyjniejsze formy. Warto brać w nich udział i to z dwóch powodów: po pierwsze – w ten sposób otrzymujemy szansę zdobycia wartościowej nagrody, po drugie – kupując markowe produkty pochodzące od renomowanych dostawców, zapewniamy klientom warsztatu wysoki standard usług. Na tym większą uwagę zasługuje więc akcja AP EXPERT przygotowana dla klientów firmy Auto Partner SA.

Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego opublikował raport, z którego niezbicie wynika, że o losie tego sektora w Polsce w coraz większym stopniu decydują producenci komponentów i części zamiennych, których udział w całości sprzedanej produkcji przekroczył już połowę wartości. Trzeba podkreślić, że mają w tym swój wkład również firmy o rodzimym kapitale.

Grzegorz Kacalski, Krzysztof Rybarski

Informacje przydatne w Twoim warsztacie

miniaturka

Volkswagen CC do wygrania w Auto Partner SA

Z początkiem kwietnia wystartowała akcja promocyjna firmy Auto Partner, w której główną nagrodą jest Volkswagen CC.

miniaturka

Wzrost dzięki producentom części

W ubiegłym roku produkcja sprzedana polskiego sektora motoryzacyjnego wyniosła blisko 110 mld zł, co oznacza kilkuprocentowy wzrost względem roku 2012. Wynik ten nie byłby możliwy do osiągnięcia bez producentów części i akcesoriów samochodowych.

miniaturka

Katalogi KYB na rok 2014

Dostępne są już nowe edycje katalogów amortyzatorów KYB oraz sprężyn zawieszenia KYB K-Flex. W publikacjach tych zawarto szczegółowe informacje o zastosowaniach wszystkich produktów KYB wraz z listami nowych aplikacji na rok 2014.

miniaturka

Pierwsza uniwersalna

Firma DENSO szczyci się, że opracowała pierwszą na świecie uniwersalną jednostkę sterującą samochodowym układem klimatyzacji, która może znaleźć zastosowanie we wszystkich samochodach osobowych.

Zostaw Komentarz