Do prawie wszystkich aut

22 paź 2013

image_new Brembo catalogue _2013Ponad 500 nowych numerów części, w tym ok. 200 dotyczących samych tylko klocków hamulcowych, znalazło się w nowym katalogu części hamulcowych wydanym przez firmę Brembo. W rezultacie elementy ujęte w tej publikacji mogą znaleźć zastosowanie w znakomitej większości pojazdów poruszających się po europejskich drogach. W porównaniu z poprzednia edycją katalogu zwiększyła się również liczba języków w jakich sporządzone zostały opisy. Teraz ich liczba wynosi 12, albowiem dostępne są także po portugalsku, grecku, turecku, rosyjsku, polski i czesku. Nie zmienił się natomiast wykorzystywany w wydawnictwie (zarówno w jego wersji drukowanej jak i online) sposób klasyfikacji i wyszukiwania pojazdów. Jest on identyczny z używanym w popularnym TecDoc, a więc nie powinno być problemów ze znalezieniem właściwego pojazdu i części do niego.

O kompletności oferty na którą składają się elementy przedstawione w najnowszym katalogu Brembo najlepiej świadczy fakt, że tarcze i klocki hamulcowe tej marki przeznaczone są do 98% aut jeżdżących po naszym kontynencie zaś bębny i szczęki do 95% samochodów. Gamę tarcz tworzy ok. 1500 referencji, klocków – prawie 1300 referencji, bębnów – ok. 300 zaś szczęk – ponad 450. Brembo przy tym podkreśla, że oferta ta jest nieustannie uzupełniana i powiększana stosownie do zmieniających się potrzeb rynku.

Systematyczne wprowadzanie do oferty nowych wyrobów sprawia zarazem, że każdy świeżo wydany katalog w miarę upływu czasu coraz bardziej się dezaktualizuje. Dlatego Brembo od dawna już zachęca do korzystania z katalogu w wersji on-line (znajdującej się na stronie www.bremboparts.com), gdyż jest ona na bieżąco uzupełniana. Do tego korzystać z niej można w dowolnym miejscu i w dowolnej chwili, jeśli tylko dysponujemy dowolnym komputerem podłączonym do internetu, względnie , po ściągnięciu bezpłatnej aplikacji, urządzeniem z systemem Android.

Zostaw Komentarz