Preparat do czyszczenia filtrów DPF nagrodzony

03 gru 2013

Amerykańskie stowarzyszenie rynku wtórnego AIA wybrało środek do czyszczenia filtrów cząstek firmy LIQUI MOLY „Najlepszym nowym produktem”. Nagroda ta tradycyjnie przyznawana jest na targach rynku wtórnego AAPEX w Las Vegas, największej tego typu imprezie na świecie.

Preparat jest absolutną nowością i zaraz po wejściu na rynek amerykański otrzymał to prestiżowe wyróżnienie. – „2013 Best New Product for Import Cars” to prawdziwy Oscar na rynku wtórnym, największe wyróżnienie branżowe w USA – mówi David Pollack, menedżer marketingu LIQUI MOLY USA. – Dzięki naszej technologii przed warsztatami otwierają się nowe możliwości.

Środek do czyszczenia filtra cząstek stałych opracowany przez LIQUI MOLY, można stosować bez konieczności demontażu tego filtra, a cała procedura trwa od 30 do 60 minut. Chemiczne oczyszczenie filtra potrafi uchronić przed koniecznością jego wymiany, nawet gdy jest on już tak zapchany sadzą, że nieskuteczna okazuje się wymuszona regeneracja. W ten sposób klient może uniknąć sporego wydatku na nową część, a warsztat – zarobić na usłudze.DPF_Reiniger_Anwendung

Zostaw Komentarz