ProfiAuto Serwis z nagrodą

10 kwi 2018

Tegoroczne targi Poznań Motor Show i towarzyszące im Targi Techniki Motoryzacyjnej z pewnością można uznać za udane. Czterodniowe wydarzenie zgromadziło fanów motoryzacji i najważniejszych przedstawicieli branży. – Dla nas także był to bardzo udany czas. Stoiska ProfiAuto i ProfiAuto Serwis odwiedziły tłumy, a z rąk prezesa Międzynarodowych Targów Poznańskich odebraliśmy nagrodę za działania marketingowe – podsumowują przedstawiciele ProfiAuto.

15 pawilonów o łącznej powierzchni ponad 50 tysięcy metrów kwadratowych, 4-dniowe święto motoryzacji i ponad 151 tysięcy zwiedzających – to najważniejsze liczby podsumowujące tegoroczne targi Poznań Motor Show i towarzyszące im Targi Techniki Motoryzacyjnej. Na imprezie pojawiły się najważniejsze polskie i międzynarodowe marki motoryzacyjne, które prześcigały się w atrakcyjnych aranżacjach stoisk. Przygotowanie ProfiAuto w tym zakresie zostało wyróżnione przez organizatorów. Przedstawiciele sieci odebrali z rąk prezesa Międzynarodowych Targów Poznańskich nagrodę Acanthus Aureus „za uczestnictwo w targach ze stoiskiem najbardziej sprzyjającym realizacji strategii marketingowej”.

W przygotowanie stoiska włożyliśmy dużo energii i pracy. Cieszymy się, że zostało to docenione. Działania marketingowe i promocyjne to część tego, co mamy do zaoferowania warsztatom w ramach naszej sieci. Można więc powiedzieć, że stoisko i ta nagroda są naszą najlepszą wizytówką – mwi Michał Tochowicz, dyrektor ds. rozwoju i strategii ProfiAuto.

Wyróżnienie dotyczyło stoiska sieci warsztatowej ProfiAuto Serwis na Targach Techniki Motoryzacyjnej, któremu w tym roku przyświecało hasło „Tworzymy warsztaty”. Sieć zaprezentowała wizualizację warsztatu idealnego, a właściciele serwisów i mechanicy podczas rozmów ze specjalistami mogli dowiedzieć się, jak rozwinąć swoją działalność i umiejętności.

Z kolei na stoisku ProfiAuto w ramach Poznań Motor Show można było się spotkać z Maciejem Wisławskim oraz zobaczyć m.in. interaktywny skaner samochodu i samochody rajdowe oraz skorzystać z symulatora jazdy.

Zostaw Komentarz