Promocja Shell Helix Hit Kasowy

13 sie 2019

„Hit Kasowy” – pod tym hasłem wystartowała ogólnopolska promocja olejów silnikowych Shell Helix skierowana do niezależnych warsztatów samochodowych. Do zdobycia jest premia gotówkowa o łącznej wysokości do 800 złotych.

 

Jak informują organizatorzy akcji, jej celem jest wsparcie właścicieli warsztatów w dostosowaniu się do nowych przepisów, które wchodzą w życie z początkiem 2020 roku i nakazują stosowanie w warsztatach samochodowych kas fiskalnych online. Obowiązek taki wprowadza uchwalona przez Sejm 15 marca 2019 roku Ustawa o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz ustawy – Prawo o miarach (Dz.U. 2019 poz. 675). Na każdego z uczestników akcji Hit Kasowy czeka do 800 zł premii, którą można przeznaczyć na wydatki związane z dostosowaniem się do nowego prawa.

Nagrodę może zdobyć każdy warsztat. Premię w wysokości 50 złotych otrzymuje się już za pierwszy zgłoszony zakup olejów silnikowych Shell Helix, o wartości minimalnej 100 złotych. Kolejne progi nagród są dostępne po rejestracji zakupu 100 litrów olejów. Maksymalny bonus w postaci 800 zł odbiorą warsztaty, które kupią powyżej 500 litrów olejów objętych promocją.

– Nasza promocja jest odpowiedzią na potrzeby właścicieli warsztatów. Premie, które trafiają do uczestników stanowią realną pomoc. Zdobyte pieniądze mogą ułatwić dostosowanie się do nowych wymogów prawnych. Mechanizm, progi zakupowe i czas trwania promocji sprawiają, że może wziąć w niej udział każdy niezależny warsztat samochodowy, bez względu na liczbę stanowisk serwisowych, czy zatrudnionych mechaników. Udział w naszej promocji to potrójna korzyść. Z jednej strony łatwe do zdobycia, konkretne nagrody finansowe, z drugiej punkty w programie lojalnościowym Klub Partnerów Shell Helix, a z trzeciej dostęp do olejów najwyższej jakości – mówi Łukasz Radzymiński, dyrektor sprzedaży w dziale olejowym Shell Polska Sp. z o.o.

Mechanizm promocji jest prosty – wystarczy dołączyć do Klubu Partnerów Shell Helix, rejestrować oleje objęte promocją kupione u autoryzowanych dystrybutorów i partnerów Shell Polska i odbierać premie finansowe w postaci kodów BLIK. W przypadku warsztatu już należącego do Klubu, wystarczy zarejestrować się w promocji.

Promocja Shell Helix Hit Kasowy potrwa do 13 grudnia 2019 roku.

 

 

 

Zostaw Komentarz