Promocje w AD Polska

15 kwi 2015

Zwykło się mówić się, że „reklama jest dźwignia handlu”. Patrząc na listę akcji promocyjnych prowadzonych przez AD Polska wydaje się, że słowo „reklama” należałoby zastąpić słowem „promocja”.

09042015-AD-Polska-KlubAD Polska przypomina o trwających eliminacjach do Sachs Race Cup organizowanego przez firmę ZF. 20 klientów AD Polska, którzy w swoich kategoriach osiągną największe zakupy części ZF Parts, Lemförder i Sachs zostanie zaproszonych 9 czerwca na Tor Jastrząb koło Radomia. Tam spędzą cały dzień bawiąc się i ucząc. Z jednej strony organizatorzy zapewniają ciekawe szkolenia techniczne, a z drugiej – będzie okazja do sprawdzenia swoich sił w rally-crossowym wyścigu.

Uczestnicy innej promocji organizowanej przez AD Polska mogą z kolei liczyć na relaks na piaszczystej plaży przy gwarantowanej pogodzie na kanaryjskiej wyspie Fuerteventura. Szansę na to mają klienci, którzy kupią części i materiały eksploatacyjne firm Bosch, Delphi, Filtron, Fomar, KYB, Philips i Shell. Promocja zakończy się 16 maja, a wyjazd odbędzie się w dniach 8-15 czerwca. Wielką atrakcją będzie również całodniowa wycieczka na sąsiednią wyspę Lanzarote, która jest wpisana na listę UNESCO jako Światowy Rezerwat Przyrody.

Do 30 listopada 2015 roku potrwa też AD Castrol Cup, który jest podzielony na 5 dwumiesięcznych etapów. Teraz w każdym z nich można zdobyć dodatkową premię – miejsca od 1 do 10 nagrodzone zostaną liczbą 1000 punktów, a lokaty od 11 do 20 – 500 punktów.
W kwietniu rozpoczął się drugi etap i wciąż można trafić do Rankingu Najlepszych. Spośród nich, „medalowa” trójka odbierze kluczyki do Volkswagenów Polo. Za kolejne miejsca, od czwartego do dwudziestego, zostaną przyznane vouchery na zakup wyposażenia warsztatowego.

Zostaw Komentarz