Q-Safe wchodzi na rynek

13 sty 2015

6930Nowy producent środków ochrony osobistej, firma Q-Safe, ogłosiła wejście na rynek europejski przy wsparciu sieci dystrybucji Brammer.

Nowy, ogólnoeuropejski producent środków ochrony osobistej, firma Q-Safe, ogłosiła wejście na 19 europejskich rynków, w tym również do Polsli. Q-Safe oferuje szeroką gamę środków ochrony osobistej przeznaczonych dla pracowników sektora produkcyjnego i przemysłowego, które będą początkowo dostępne wyłącznie poprzez firmę Brammer — jednego z czołowych europejskich dystrybutorów produktów i usług służących utrzymaniu ruchu.

Jak zapewnia firma Q-Safe jej oferta łączy szeroką gamę wyrobów i doskonały stosunek jakości do ceny. Produkty składają się przy tym na kompletny asortyment, w skład którego wchodzą m.in. rękawice jednorazowe, ochronniki słuchu, maski chroniące drogi oddechowe, jednorazowa odzież robocza.

Q-Safe podaje także, że ma sprawdzone i wydajne rozwiązania dla klientów, którzy chcą zmniejszyć koszty zakupów bez ryzyka zmniejszenia bezpieczeństwa pracowników. Zapewnia, iż wszystkie produkty są praktyczne, bezpieczne i w przystępnej cenie, a także spełniają wszelki wymogi zawarte w najnowszych normach prawnych.

Q-SAFE_Blue CMYKNigel Banks, dyrektor handlowy ds. narzędzi i materiałów eksploatacyjnych na rynku europejskim, powiedział: – Z nieukrywaną radością chcemy poinformować, że firma Brammer otrzymała początkową wyłączność na sprzedaż produktów Q-Safe w Europie. Firma Q-Safe pojawiła się na rynku w czasie, gdy wielu producentów szuka rozwiązań zmniejszających koszty zakupów. Oferuje doskonałą jakość w stosunku do ceny bez ryzyka utraty bezpieczeństwa lub jakości. Wierzymy, że Q-Safe okaże się idealnym rozwiązaniem dla wielu klientów firmy Brammer”.

Zostaw Komentarz