Reflektory robocze – łatwiejsze wyszukiwanie

15 paź 2013

Tablet i smartfon w coraz większym stopniu zastępują opasłe papierowe katalogi. Dzięki udostępnianym przez firmy aplikacjom, wyszukanie odpowiedniego produktu jest coraz łatwiejsze. Kolejnym przykładem jest wyszukiwarka reflektorów roboczych przygotowana przez firmę HELLA.

Reflektory produkowane przez renomowaną firmę HELA mają zapewnić optymalne oświetlenie nawet w najtrudniejszych warunkach pracy, aby użytkownik tych lamp mógł wykonać swoje zadania bezpiecznie i dokładnie. Produkty te stosowane są m.in. w maszynach rolniczych i budowlanych, pojazdach użytkowych, specjalnych, uprzywilejowanych i komunalnych. Nowa aplikacja HELLA Worklights na tablety i smartfony łączy w sobie bogaty zasób informacji z wizualizacją 3D w czasie rzeczywistym.

HellaIntuicyjna wyszukiwarka produktów pozwala znaleźć odpowiednie reflektory robocze HELLA do siedmiu różnych typów pojazdów. Aplikacja automatycznie wybiera produkt, który pasuje do danej pozycji montażowej. Ponadto dostarcza ona szczegółowych informacji o produktach z wizualizacją 3D, wideoklipami itd. Katalog produktów zawiera obszerne informacje o ponad 40 reflektorach roboczych. Użytkownik może zasiąść w wirtualnej kabinie maszyny rolniczej z widokiem panoramicznym 360° i przetestować różne technologie oświetleniowe (diodowe, ksenonowe, halogenowe). Ponadto można je porównać w animacji, na której przednie i tylne oświetlenie widoczne jest pod różnym kątem. Aplikacja HELLA Worklights umożliwia dostęp do interaktywnej broszury reklamowej oraz nowego prospektu dla rolników z trójwymiarową wizualizacją reflektorów roboczych w czasie rzeczywistym (augmented reality). Użytkownik może zeskanować i sfotografować zaznaczone strony broszury i uzyskać dostęp do wideoklipów, animacji oraz informacji o produktach.

Aplikacja HELLA Worklights jest darmowa i może zostać pobrana na tablet lub smartfon z systemem Apple iOS lub Android ze strony internetowej www.hella.com/apps. Poza tym dostępna jest ona w serwisie iTunes i Google Play. Dodajmy jeszcze, że przygotowana została w 11 językach.

Zostaw Komentarz