Regeneracja – taniej, szybciej i wygodniej

04 wrz 2017

Firma Lauber zwiększa atrakcyjność swojej usługi regenerowania wspomaganych przekładni kierowniczych. Profesjonalną regenerację będzie można wykonać taniej, szybciej i wygodniej.

– W branży napraw bardzo ważną rolę odgrywa czas wykonania usługi, dlatego chcemy, aby regeneracja odbywała się jak najszybciej. Jesteśmy w stanie wykonać całą operację w czasie do 48 godzin roboczych. Cena takiej usługi zaczyna się już od 400 zł netto, co jest bardzo konkurencyjną stawką, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że mówimy tutaj o regeneracji fabrycznej, a nie tak zwaną metodą warsztatową – zapewnia Grzegorz Nowaczyk

Do tej pory Lauber przykładał bardzo dużą wagę do tego, aby na półkach w Inter Cars od ręki dostępnych było jak najwięcej gotowych, zregenerowanych produktów. Jednak obserwując sytuację na rynku firma dostrzegła także duże zapotrzebowanie na usługę regeneracji wspomaganych przekładni kierowniczych klientów. I postanowiła to zapotrzebowanie wykorzystać.

Chcemy zwrócić uwagę na to, że Lauber nie tylko oferuje gotowe zregenerowane produkty do najbardziej popularnych modeli aut, ale także szybko i sprawnie może fabrycznie zregenerować część klienta, szczególnie wtedy, gdy mówimy o nietypowej przekładni, której nie mamy w standardowej produkcji – tłumaczy Grzegorz Nowaczyk z Laubera. Tym samym bez względu na to, czy klient chce kupić gotową zregenerowaną przekładnię, czy też chce zregenerować własną część, może teraz skorzystać z oferty firmy Lauber.

A jak wygląda proces zlecenia usługi regeneracji przekładni kierowniczej?

Zlecenie wykonania usługi można złożyć bezpośrednio kontaktując się z fabryką w Słupsku lub poprzez najbliższą filię Inter Cars. Po przyjęciu zlecenia Lauber na swój koszt zamawia kuriera, który od klienta odbierze część do regeneracji, czyli tak zwany rdzeń (w przypadku złożenia zlecenia w filii klient oczywiście może w niej zostawić rdzeń). Gdy część zostanie zregenerowana, ponownie kurierem wraca do klienta.

Zostaw Komentarz