REPXPERT na torze!

12 Lis 2019

Końcowym akordem akcji „REPXPERT na torze!” będzie spotkanie na torze DriveLand z Tomaszem Kucharem, znanym kierowcą rajdowym i rallycrossowym. Firma Schaeffler zaprosiła na nie 75 uczestników akcji.

 

Prowadzony przez firmę Schaeffler portal REPXPERT – jeden z najpopularniejszych w Polsce portali dla mechaników i warsztatów samochodowych – zorganizował w październiku premierową akcję „REPXPERT na torze!” Dzięki temu, już w listopadzie aż 50 użytkowników serwisu będzie miało okazję poczuć prawdziwe emocje na torze „DriveLand” w Słabomierzu, gdzie zespół Akademii Bezpiecznej Jazdy Tomasza Kuchara prowadzi szkolenia z doskonalenia techniki jazdy. Kolejnych 50 uczestników akcji, którym tym razem nie dopisze szczęście, odbierze jedną z nagród pocieszenia „Mistrzowski Warsztat”, a kolejnych 50 mogło rywalizować w kategorii „Produkt Tygodnia”.

– Chcieliśmy docenić najbardziej aktywnych spośród kilku tysięcy użytkowników portalu REPXPERT – przed rozpoczęciem akcji mówił Konrad Habit, Manager Product Management’u grupy Schaeffler

– Nie spodziewaliśmy się, że nasz pomysł spotka się z tak dużym zainteresowaniem! Zaangażowanie użytkowników portalu przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. – powiedziała natomiast Joanna Ciszewska, odpowiedzialna za marketing marek grupy Schaeffler w Polsce.

W akcji wzięło udział ponad 6000 użytkowników portalu, w mediach społecznościowych w związku z nią pojawiło się niemalże 2000 komentarzy, udostępnień i reakcji.

– Nie chcieliśmy zawieść użytkowników portalu, dlatego podjęliśmy decyzję o podwojeniu „stawki w grze”. Do puli nagród głównych dołożyliśmy kolejne 25 miejsc na spotkanie z Tomaszem Kucharem na torze „DriveLand”, zaś liczbę nagród „Mistrzowski Warsztat” podwoiliśmy – zamiast 50 nagród, można było łącznie wygrać 100 takich pakietów. – dodała Joanna Ciszewska.

Dzięki październikowej akcji „piątkę” z Tomaszem Kucharem już w listopadzie przybije 75 użytkowników REPXPERT, kolejnych 100 odbierze jedną z nagród pocieszenia. Nagrody podczas rywalizacji „Produkt Tygodnia” odebrało łącznie 50 uczestników gry.

-To dopiero początek. Jeszcze nie mogę zdradzić szczegółów, ale na 2020 rok szykujemy kolejną niespodziankę – zdradza Joanna Ciszewska. – Śledźcie nas na Facebooku i czytajcie uważnie nasze newslettery!

 

REPXPERT to praktyczny portal dla warsztatów samochodowych oferujący wszystko, co potrzebne, by ułatwić życie niezależnego mechanika. Dobór części, informacje o produktach do silnika, zawieszenia czy przeniesienia napędu, szczegółowe wskazówki montażu – wszystko dostępne online, 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu, lub telefonicznie od poniedziałku do piątku, w tym m.in. bezpłatne telefoniczne wsparcie dla mechaników i nielimitowany dostęp do pomocy ekspertów technicznych!
Więcej informacji o portalu można znaleźć na stronie: www.repxpert.pl

 

POWIĄZANE POSTY

Zostaw Komentarz