Rośnie supermagazyn

13 lut 2015

Są branże, w których to polskie firmy wytyczają nowe szlaki i tworzą standardy. Z pewnością do tych segmentów należy dystrybucja części motoryzacyjnych, a dowodem na to może być budowane w Zakroczymiu nowe centrum logistyczne Inter Cars. Jak zapewniają przedstawiciele firmy, zastosowane tam rozwiązania będą najnowocześniejsze w europejskim aftermarkecie. Ma to być bowiem, że zacytujemy założyciela IC – magazyn na miarę XXI wieku. Miło słyszeć, że nasi czołowi dystrybutorzy nie tracą rozmachu.

Grzegorz Kacalski, Krzysztof Rybarski

Informacje przydatne w Twoim warsztacie

miniaturka

Supermagazyn w Zakroczymiu

Stworzenie nowoczesnego centrum logistycznego, wykorzystującego najbardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne, a co za tym idzie wyraźne zwiększenie przepływu towarów – taki cel ma ILS, spółka należąca do Inter Cars.

miniaturka

Nowy olej Mobil Delvac XHP ESP 10W-40

ExxonMobil wprowadził do sprzedaży nowy, niskopopiołowy olej silnikowy opracowany z myślą o flotach mieszanych. Mobil Delvac XHP ESP 10W-40, bo o nim mowa, pozwala wydłużyć okresy pomiędzy wymianami oraz ma jeszcze większą liczbę dopuszczeń niż dotychczasowe oleje serii Mobil Delvac XHP.

miniaturka

Ściśle według procedury

W rozmaitych instrukcjach i książkach serwisowych często zawarte bywa zalecenie, by ściśle przestrzegać procedur montażowych. Życie pokazuje jednak, że bywa ono ignorowane, co później skutkuje problemami. Przykładem moga być kłopoty z pewnym napinaczem.

miniaturka

Materiały do specjalnych poruczeń

Federal-Mogul Holdings Corporation wprowadza nowe materiały, które zapewnią lepsze działanie w skrajnych temperaturach i ciśnieniach.

miniaturka

Zaproszenie na Sachs Race Cup 2015

Polski oddział ZF Friedrichshafen zaprasza do udziału w Sachs Race Cup 2015. Będzie to już trzecia edycja przedsięwzięcia, które na dobre wpisało się do kalendarza branży motoryzacyjnej w Polsce.

miniaturka

Nowa karta, nowe korzyści

Klienci Inter Cars mogą korzystać z programu lojalnościowego IC Premia Cash, stanowiącego kontynuację Premii Plus. Na uczestników czekają dodatkowe rabaty.

Zostaw Komentarz