Rusza dystrybucja zaproszeń na Targi IC

22 lip 2015

15_Targi_logoJak już informowaliśmy, tegoroczne Targi Inter Cars odbędą się w dniach 18-20 września na Stadionie Narodowym w Warszawie. By dostać się na tę imprezę niezbędne będzie Zaproszenie Targowe.Zaproszenia na Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów pojawią się we wszystkich filiach Inter Cars oraz u przedstawicieli handlowych pod koniec lipca. Dystrybuowane będą bezpłatnie i będą uprawniały do swobodnego poruszania się na Targach, pomiędzy ekspozycją na Błoniach i po samym stadionie. Znajdą się również w 62. wydaniu Wiadomości IC, które również ukaże się w ostatnich dniach lipca. Do każdego egzemplarza dołączone zostaną dwa zaproszenia na sobotę lub niedzielę i jedno zaproszenie na piątek

A oto jak zaproszenia te będą wyglądały:

Zaproszenie Targowe, Dzień Prasowy (kolor pomarańczowy) - obowiązuje w piątek, 18 września w godz.: 9:00 – 16:00
Zaproszenie Targowe, dzień prasowy (kolor pomarańczowy)
– obowiązuje w piątek, 18 września w godz.: 9:00 – 16:00
Zaproszenie Targowe (kolor bordowy)  obowiązuje w sobotę, 19 września w godz.: 9:00 – 16:00 <br>lub w niedzielę, 20 września w godz.: 9:00 – 15:00
Zaproszenie Targowe (kolor bordowy)
obowiązuje w sobotę, 19 września w godz.: 9:00 – 16:00
lub w niedzielę, 20 września w godz.: 9:00 – 15:00

Zaproszenia są jednodniowe i jednoosobowe. Będą odbierane przy wejściu na teren Targów. Jeżeli odwiedzający będą chcieli być obecni zarówno w sobotę, jak i w niedzielę, będą musieli posiadać dwa zaproszenia.

zaproszenia_jubileuszW filiach Inter Cars będą dostępne także Zaproszenia na Koncert Jubileuszowy z udziałem polskich gwiazd oraz zespołu Roxette, który to koncert odbędzie się w sobotę, 19 września od godz. 20.00. Również te zaproszenia są bezpłatne i jednoosobowe. Klienci Inter Cars mogą je otrzymać albo poprzez swoją filię albo przez przedstawiciela handlowego.

Zaproszenia nie mogą byś stosowane zamiennie. Jeżeli ktoś ma tylko Zaproszenie Targowe nie wejdzie na Koncert Jubileuszowy. Podobnie Zaproszenie na Koncert Jubileuszowy nie upoważnia do wejścia na Targi.

Uwaga: Aby otrzymać Zaproszenie Targowe lub Zaproszenie na Koncert Jubileuszowy należy być klientem Inter Cars.

Zostaw Komentarz