SACHS Race Challenge 2014 – zapisy ruszyły

14 sty 2014

Sukces zeszłorocznej akcji SACHS Roadshow sprawił, że niemiecka firma postanowiła i w tym roku zorganizować dla swoich klientów szkolenia w wyjątkowo atrakcyjnej formie.

 Przedstawicielstwo ZF Friedrichshafen AG w Polsce zaprasza pracowników branży warsztatowej do udziału w kolejnym wyjątkowym wydarzeniu – SACHS Race Challenge 2014. Tym razem całodniowym szkoleniom technicznym i sprzedażowym będą towarzyszyły emocje związane z wyścigami rallycross. Zapisy już trwają.

 Co czeka na uczestników

SACHS Race Challenge 2014 odbędzie się w maju i czerwcu na torach w Słomczynie, Debrznie i Wrocławiu. W programie akcji znalazły się całodniowe szkolenia techniczne dotyczące obsługi zawieszenia i układów kierowniczych oraz systemów hybrydowych. Nie zabraknie też jazd porównawczych – tym razem, uczestnicy przekonają się, jak ważnym aspektem w kwestii bezpieczeństwa są sprawnie działające amortyzatory przednie. Podczas szkoleń sprzedażowych podjęty zostanie z kolei temat reklamacji – trudny, ale niezwykle ważny dla profesjonalnej obsługi klientów nowoczesnego warsztatu.

Atrakcyjnym tłem szkoleń będą jazdy po torze rallycrossowym w specjalnie przygotowanych na tę okazję samochodach Mercedes C280. Na uczestników spotkań czekają treningi, kwalifikacje i wielki finał pod koniec każdego dnia akcji, połączony z wręczeniem nagród dla wyróżniających się osób.

 Jak wziąć udział

Akcja skierowana jest do pracowników warsztatów obsługujących zarówno pojazdy osobowe jak i ciężarowe, które to warsztaty zaopatrują się w oryginalne części firmy ZF. Podstawowym warunkiem udziału w SACHS Race Challenge 2014 jest zakup przez dany warsztat, w okresie od 1 stycznia do 10 maja 2014 roku, części marek SACHS, Lemförder, ZF Parts oraz ZF Lenksysteme, o wartości minimalnej zależnej od wielkości warsztatu: w przypadku warsztatów osobowych od 2 do 6 tysięcy złotych, a warsztatów ciężarowych – od 4 do 12 tysięcy złotych. Zaproszenia do udziału w SACHS Race Challenge 2014 otrzyma 1,2 tysiąca pracowników warsztatów, które osiągną najlepsze wyniki w poszczególnych kategoriach.

Swój udział w akcji można zgłosić na stronie internetowej www.zf.com/pl lub u dystrybutorów uczestniczących w akcji, tzn. firmach Inter Cars, Inter Team, Moto-Profil, Auto Partner oraz Gordon.

Na stronie internetowej podane są również aktualne informacje na temat SACHS Race Challenge 2014. Można je ponadto uzyskać kontaktując się z poszczególnymi dystrybutorami lub z warszawskim biurem ZF.

Zostaw Komentarz