Siedem kolejnych świec żarowych

30 wrz 2014

Świece żarowe DENSOFirma DENSO wprowadziła na rynek wtórny siedem nowych świec żarowych jakości OE z dwiema spiralami grzejnymi.

Przedstawiciele japońskiej firmy DENSO często podkreślają, że oferta produkowanych przez nią świec żarowych jest pod względem pokrycia parku pojazdów jedną z największych na rynku wtórnym. Teraz oferta ta powiększona została o kolejnych siedem numerów katalogowych świec żarowych z dwiema spiralami grzejnymi, które to świece  znajdują 215  zastosowań. W rezultacie cały asortyment świec żarowych DENSO obejmuje obecnie 131 pozycji, które mają 4481 zastosowań i zastępują 1055 referencji OE. W ofercie DENSO dostępne są również świece żarowe z wydłużonym dogrzewaniem, świece ceramiczne oraz z szybkim grzaniem wstępnym.

Nowe świece wyposażone są w spiralę grzejną i regulacyjną, które zostały zaprojektowane z myślą o silnikach Diesla z wtryskiem bezpośrednim. Charakteryzują się również wydłużonym dogrzewaniem (do jednej minuty), co zapewnia równą pracę nie nagrzanego jeszcze silnika. Świece te przeznaczone są m.in. do tak popularnych aut jak: Ford Focus (04-), Ford Mondeo (00-07), Opel / Vauxhall Astra (04-), Opel / Vauxhall Insignia (08-) oraz Peugeot 207 (06-).

Szczegółowe informacje na temat programu świec żarowych DENSO można znaleźć w katalogu TecDoc oraz na stronie www.denso-am.pl.

Zostaw Komentarz