Stacje z zestawami dodatków

04 lut 2014

Do końca marca potrwa promocja dwóch typów urządzeń TRW do wymiany płynu i odpowietrzania układu hamulcowego.

Firma TRW Automotive Aftermarket oferuje na rynku wtórnym nie tylko części zamienne o jakości oryginalnego wyposażenia, ale również m.in. urządzenia przydatne przy obsłudze i naprawach pojazdów. Dwa z tych urządzeń, a mianowicie stacje do wymiany płynu hamulcowego oznaczone symbolami YCB351 i YCB350, do końca marca objęte zostały promocją, w ramach której bezpłatnie dodawane są do nich zestawy atrakcyjnych dodatków (szczegóły na załączonych ilustracjach.

TRW2TRW1

Stacje te różnią się przede wszystkim wielkością. Do większej, tzn. YCB351, można zamontować zbiornik z płynem hamulcowym o pojemności do 20 litrów, do mniejszej – o pojemności do 5 litrów. Podobieństw między nimi jest znacznie więcej, gdyż napięcie zasilania obu wynosi 230V, każde z nich wyposażone jest w 3,5-metrowy przewód do napełniania, w obu ciśnienie robocze może być płynnie regulowane w przedziale od 0 do 4 barów. I jedno i drugie nadaje się także zarówno do hamulców z systemami ABS, ESP, jak i do hamulców hydroelektrycznych. Ponadto i mniejsza i większa stacja nie wymaga zewnętrznego źródła sprężonego powietrza, ponieważ ma wbudowaną pompę elektryczną, która utrzymuje ustawione ciśnienie oraz wyłącza urządzenie automatycznie w przypadku opróżnienia zbiornika z płynem hamulcowym.

Do każdej stacji, niezależnie od jej wielkości, dołączana jest nakrętka E20 – adapter do zbiorniczka płynu hamulcowego obsługujący 90% modeli samochodów.  W ofercie TRW dostępny jest również zestaw adapterów YCB352, w skład którego wchodzą cztery inne nakrętki pozwalające podłączyć stacje do niemalże wszystkich pojazdów.

Promocja na oba urządzenia TRW trwać będzie do końca marca lub do wyczerpania zapasów, skorzystać zaś z niej można u wszystkich dystrybutorów TRW w Polsce.

Zostaw Komentarz