Mniej stresu

15 lip 2015
Ponieważ codzienne obowiązki przyprawiają ludzi o stres, wymyślono urlop, który miał ów stres leczyć. Okazuje się jednak, że urlop bywa czasem jeszcze bardziej stresujący niż jego brak – tak przynajmniej twierdzą psychologowie. Stres męczy nas przed wyjazdem, bo przecież trzeba się ze wszystkim na czas wyrobić, potem martwimy się, co się dzieje w pracy, kiedy nas tam nie ma, a na koniec przeżywamy stres związany z powrotem z wakacji.
My jednak apelujemy do naszych Czytelników, żeby nie dali się wciągnąć w to szaleństwo i na urlopie po prostu porządnie odpoczęli. Podobno i to się da zrobić – tak zresztą twierdzą psychologowie.
Wszystkim Czytelnikom życzymy udanych wakacji!
Grzegorz Kacalski, Krzysztof Rybarski
reklama
miniaturka

Ciężarówka z krówkami dla p. Małgorzaty

Przed tygodniem ogłosiliśmy niewielki konkurs, w którym zadaliśmy trzy pytania dotyczące firmy Fomar Fricton. Kto na nie odpowiedział miał szansę wygrać ciężarówkę pełną krówek.

miniaturka

Przedwyjazdowa kontrola zawieszenia

Długie podróże w wysokich temperaturach i przy zwiększonym obciążeniu auta mogą stanowić wyzwanie dla zawieszenia pojazdu, a zwłaszcza dla amortyzatorów. Dlatego eksperci firmy ZF Services rekomendują sprawdzenie kluczowych elementów podwozia przed wyruszeniem w dłuższą, wakacyjną trasę.

miniaturka

Akademia Sportowej Jazdy

Przejażdżka na prawym fotelu Ultimy GTR, samodzielne sprawdzenie się za kierownicą wyścigowego Skyline’a to tylko dwie z wielu atrakcji, jakie czekały na klientów Inter Cars podczas Akademii Sportowej Jazdy.

miniaturka

Wiedza techniczna i dużo emocji

Zakończony niedawno cykl spotkań Sachs Race Cup zdobywa coraz mocniejszą pozycję w kalendarzu imprez motoryzacyjnych. Jak zwykle na uczestników czekały intensywne szkolenia i wiele atrakcji.

miniaturka

Z Delphi do MAHLE

Firma Delphi sfinalizowała proces sprzedaży swojego działu Thermal firmie MAHLE Behr.

miniaturka

Skutery dołączają do motocykli

Gama jednośladów oferowanych przez Inter Cars powiększyła się o skutery, którymi można poruszać się po drogach mając prawo jazdy kategorii B.

Zostaw Komentarz