Stron mniej, informacji więcej

24 sty 2014

0001AA6BSchaeffler Automotive Aftermarket zaprezentował kolejne, wydanie katalogu sprzęgieł marki LuK do pojazdów użytkowych.

 Nowe wydanie katalogu sprzęgieł marki LuK do pojazdów użytkowych różni się istotnie od poprzedniego, gdyż zostało przygotowane całkowicie od nowa. W taki przy tym sposób, że jest cieńsze od poprzedniego prawie o 200 stron, lecz obejmuje większą ofertę produktową. Na 270 stronach znalazła się nie tylko cała gama sprzęgieł marki LuK do pojazdów użytkowych, ale także, po raz pierwszy, do autobusów. Dodano również odniesienia do LuK RepSet SmarTAC – zestawu naprawczego, który spełnia zwiększone wymagania dotyczące odporności na zużycie dla systemów sprzęgłowych w pojazdach użytkowych.

Podczas prac nad nowym katalogiem wiele uwagi poświęcono, by korzystanie z niego było jak najefektywniejsze. Struktura publikacji i piktogramy sprawiają, że szybko i łatwo można odnaleźć poszukiwane części. Informacje dostępne są w pięciu językach – niemieckim, angielskim, francuskim, włoskim i hiszpańskim.

Tak jak poprzednie wydanie, również nowe obejmuje wszystkie modele siedmiu największych europejskich producentów pojazdów użytkowych wyprodukowane po 1993 roku. Dodatkowo ujęte zostały autobusy – od marki Bova, przez MAN, Mercedes-Benz, Neoplan, Renault, Scania, Setra, po Volvo.

Nowy katalog jest już dostępny u partnerów handlowych Schaeffler Automotive Aftermarket oraz online. Zawarte w nim informacje znajdują się także w katalogu TecDoc dostępnym na płycie DVD.

Zostaw Komentarz