Świetlny tuning kabiny

22 lip 2015

Jeśli ktoś lubi nastrojowe oświetlenie we wnętrzu auta, w łatwy sposób może je teraz uzyskać. A to dzięki wchodzącemu właśnie na rynek zestawowi LEDambient Tuning Lights firmy OSRAM.

Nowy produkt uzupełnia dotychczasową gamę oświetlenia LED firmy OSRAM przeznaczoną do wnętrza samochodów. Dzięki niemu można sprawić, że wnętrze pojazdu nabierze swoistego charakteru.

LEDambient Tuning Lights wytwarzają aż 16 kolorów i są dostępne w formie elastycznych pasków LED, których długość można dostosowywać według uznania. Światło pracuje w pięciu trybach – od błysku i stroboskopu poprzez przygaszanie i delikatne przejście, aż po tryb stały. Można je też ściemniać i rozjaśniać, a wszystko bezprzewodowo, używając pilota z 24 przyciskami.

Oświetlenie jest łatwe do zainstalowania, nie wymaga lutowania lub wykorzystania śrub. Zasilane jest z akumulatora samochodu – w opakowaniu znajduje się wtyczka do zapalniczki samochodowej 12 V. Ponadto zestaw w wersji podstawowej zawiera: elastyczne paski 12” LED 20 Lm z taśmą przylepną do bezinwazyjnego montowania, specjalne chusteczki nasączone alkoholem do przygotowywania powierzchni, pilota i odbiornik IR, trzy kable, rozdzielacz 1-2, a także zestaw umożliwiający przetestowanie w opakowaniu. Na rynku dostępna jest też wersja bez przycisków do testowania. Obie odmiany można wzbogacić o zestaw uzupełniający zawierający dodatkowe paski, kable, taśmy, rozdzielacz i chusteczki.


Instrukcję montażu można znaleźć na specjalnie przygotowanym filmie, gdzie pokazanych jest pięć prostych kroków, które należy wykonać, by cieszyć się nowym produktem OSRAM.

Zostaw Komentarz