Szyby z wymianą przez internet

28 sty 2015

Glass4Cars-2 Ruszył serwis Glass4Cars.pl, który pozwala nie tylko porównać ceny szyb samochodowych różnych producentów i je zamówić, ale także umówić się na wymianę szyby w wybranym warsztacie.

Twórcą serwisu Glass4Cars.pl jest spółka o tej samej nazwie, która niedawno została wydzielona ze struktur notowanej na warszawskiej giełdzie spółki VARIANT, przejmując jednocześnie od niej dystrybucję szyb chińskiej grupy Fuyao. Skorzystać z niego można telefonicznie, korzystając z komunikatora Skype lub oczywiście poprzez stronę internetową.

Glass4Cars-1W tym ostatnim przypadku zaczynamy od określeniu auta do jakiego potrzebna jest szyba, następnie wskazujemy jaką szybę chcemy wymienić (przednia, tylna, boczna), po czym pokazuje się nam oferta szyb-zamienników oraz szyb renomowanych producentów. W kolejnym kroku możemy zamówić dostarczenie szyby na wskazany przez nas adres lub do jednej ze 120 placówek, która może również dokonać wymiany. Jeśli będziemy zainteresowani taka kompleksową usługą określamy w kalendarzu termin montażu, zapoznajemy się z ceną, po czym składamy zamówienie. Za szybę i wymianę płacimy po wykonaniu usługi.

Szczególnie warte uwagi są szyby Grupy Fuyao. Jest to z reguły najkorzystniejsza cenowo opcja za szybę od renomowanego producenta. Taki status mają firmy, których szyby są wykorzystywane do montażu fabrycznego w samochodach najbardziej znanych marek. Fuyao to aktualnie trzeci największy producent szyb samochodowych na świecie. Szyby Fuyao są wykorzystywane przy pierwszym montażu na linii produkcyjnej w autach takich producentów, jak: Audi, Bentley, BMW, Toyota, Volkswagen czy Volvo – mówi Wojciech Oko, dyrektor handlowy firmy Glass4Cars.pl.

Glass4Cars.pl liczy, że szybko zyska popularność u kierowców, którzy potrzebują dokonać wymiany szyby w swym pojeździe. Wskazuje, że do tej pory nie było narzędzia, które umożliwiłoby łatwe porównanie cen szyb samochodowych, sprawdzenie kosztów ich wymiany w różnych serwisach oraz ustalenie online terminu wymiany.

Zostaw Komentarz