Targi Kielce dla motoryzacji

28 wrz 2016

targi-kielce-3

Branża niezależnych usług motoryzacyjnych w naszym kraju dynamicznie się rozwija. Dowodem na to jest m.in. wyraźnie większa niż przed rokiem liczba wystaw i wystawców podczas „Motoryzacyjnej Jesieni” organizowanej przez Targi Kielce.

Podczas II Międzynarodowych Targów Części i Akcesoriów Samochodowych APAE oraz II Międzynarodowych Targów Opon i Gumy RTE, które od 11 do 13 października br. odbywać się będą w obiektach Targów Kielce, producenci i dystrybutorzy zaprezentują wszystko co związane jest z wtórnym rynkiem motoryzacyjnym. Zwiedzający będą więc mieli rzadką możliwość, zapoznania się w jednym miejscu z szeroką gamą silników, elementów karoserii oraz innych części samochodowych. Wśród ofert znajdą się także opony do samochodów osobowych, autobusów, ciężarówek, przyczep, wszelkich innych pojazdów, a także felgi, obręcze, dętki, materiały do naprawy opon, kompleksowe wyposażenie zakładów wulkanizacyjnych, sposoby bieżnikowania i recyclingu opon. Zakres branżowy targów RTE obejmuje również gumę.

II Forum Oponiarskie, czyli merytorycznie o wulkanizacji

Pierwsze Forum Oponiarskie, które odbyło się  podczas zeszłorocznych Międzynarodowych Targów Części i Akcesoriów Samochodowych APAE połączonych z Międzynarodowymi Targami Opon i Gumy RTE spotkało się z ogromnym zainteresowaniem fachowców z branży. Byli wśród nich zarówno producenci i dystrybutorzy opon, jak i właściciele oraz pracownicy zakładów mechanicznych i wulkanizacyjnych. Wiele pytań wzbudziły zwłaszcza dwa zagadnienia, które wówczas omawiano, a mianowicie: „TPMS – diagnoza, programowanie, montaż” oraz  „Uszkodzenia czujników TPMS”. W związku z tym podczas Targów RTE 2016 odbędzie się kolejna edycja Forum Oponiarskiego. Organizują je czasopismo „Świat Opon” oraz Targi Kielce.

Wielka „Motoryzacyjna Jesień”

APAE i RTE towarzyszyć będą debiutujące Targi Polska Pomoc Drogowa HOL-EXPO organizowane przy wsparciu merytorycznym Polskiego Stowarzyszenia Pomocy Drogowej, a także Salon Turbo-Expo skierowany do firm specjalizujących się w sprzedaży oraz naprawach turbosprężarek. Mocnym punktem „Motoryzacyjnej Jesieni” przygotowanej przez Targi Kielce będzie z pewnością także wystawa poświęcona transportowi zbiorowemu TRANSEXPO oraz MOTO-TECH dla właścicieli stacji kontroli pojazdów.

Targi KielceZapraszamy !

Godziny otwarcia:
11.10.2016:     10.00-17.00
12.10.2016:     10.00-17.00
13.10.2016:     10.00-15.00

Dojazd do targów:

  • autobusem MPK – linie: 25(przystanek Targi Kielce), 110 (przystanek Zakładowa), 363754112 (przystanek Batalionów Chłopskich III), 932 (przystanek Łódzka/Przęsłowa) – zobacz rozkłady jazdy autobusów MPK Kielce
  • samochodem – mapa

 

Zostaw Komentarz