Targi i show

21 maj 2014

Największe targi motoryzacyjne w Europie Środkowo-Wschodniej, a przy tym największe show motoryzacyjne w Polsce odbędzie się w pierwszy weekend września na warszawskim lotnisku Bemowo.

Imprezą targową, która na stałe wpisała się w kalendarz polskiej branży motoryzacyjnej są Targi Części Zamiennych, Narzędzi i Wyposażenia Warsztatów Inter Cars. W tym roku odbędą się one już po raz 14. Należy  zarezerwować sobie czas w dniach 5-7 września.

Info_Pras_Inter_Cars_Targi_3 (1)Blisko 200 wystawców na olbrzymim terenie bemowskiego lotniska, zaprezentuje bogatą ofertę części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatu, akcesoriów samochodowych, chemii warsztatowej, nowoczesnych rozwiązań w oprogramowaniu warsztatów, opon i asortymentu tuningowego. Oprócz tego zobaczyć będzie można motocykle marki Triumph i Ducati i akcesoria motocyklowe. Zaprezentuje się też prasa i portale branżowe.

W tym roku odwiedzający targi mogą oczekiwać rozbudowanej Strefy Ciężkiej poświęconej rynkowi pojazdów użytkowych. Oferta części do ciężarówek w Inter Cars cały czas się rozwija, co znajdzie swoje odzwierciedlenie w targowej ekspozycji. W Strefie Ciężkiej zaprezentowany zostanie asortyment Agro oraz naczepy firmy Feber. Można więc śmiało powiedzieć, że Targi Inter Cars obejmują kompleksowo cały zakres branży części zamiennych i usług warsztatowych.

Info_Pras_Inter_Cars_Targi_5Targom Inter Cars zawsze towarzyszyły atrakcje motoryzacyjne na najwyższym poziomie. Część rozrywkowa, która kiedyś była dodatkiem skierowanym wyłącznie do uczestników targów, urosła na tyle, że uzyskała status osobnej imprezy – Inter Cars Motor Show. W tym roku udział w niej będą mogli wziąć wszyscy zainteresowani z całej Polski. Bilety będą dostępne w internetowej sieci sprzedaży.

Inter Cars Motor Show odbędzie w dniach 6-7 września na Lotnisku Bemowo równolegle z Targami Części Zamiennych, Narzędzi i Wyposażenia Warsztatów. Podczas imprezy kibice będą mogli oglądać m.in. wyścigowe zmagania Krzysztofa Hołowczyca i Macieja Oleksowicza, pokazy dritfu samochodowego, stunt i akrobacje motocyklowe, wyścigi dragsterów i wiele innych pokazów. Nie zabraknie niespodzianek, prezentacji niezwykłych samochodów i czołowych zawodników polskich sportów motoryzacyjnych.

Dodatkowo w sobotni wieczór odbędzie się niesamowite Nocne Motor Show, podczas którego pokazom motoryzacyjnym towarzyszyć będą zapierające dech w piersiach efekty świetlne i pirotechniczne. Pomysł nocnych pokazów spotkał się w zeszłym roku z dużym zainteresowaniem i zdecydowanie spodobał się polskiej publiczności, dlatego organizatorzy postanowili go ponownie wykorzystać i udostępnić miłośnikom sportów motoryzacyjnych. Bilety na Nocne Motor Show będzie można kupić w ten sam sposób co na imprezę dzienną. W czerwcu zostanie uruchomiona strona www.14targi.intercars.com.pl

Zostaw Komentarz