TOMEX Hamulce patronuje

12 mar 2019

Firma TOMEX Hamulce jest patronem cyklu Szkolenia Bezpiecznej Jazdy organizowanego przez klub Mitsumaniaki. Niedawno odbyło się drugie spotkanie z tego cyklu.

 

Podczas ostatniej imprezy gościliśmy 27 załóg, a więc blisko 50 osób miało okazję sprawdzić swoją wiedzę, zweryfikować umiejętności oraz nauczyć się prawidłowego zachowania za kierownicą pod okiem wykwalifikowanych instruktorów na Torze Łódź” – powiedział Patryk Schultz, inicjator cyklu szkoleń.

Kursanci mieli do dyspozycji w pełni profesjonalny tor, dwie płyty poślizgowe oraz salę teoretyczną. – Była to więc doskonała okazja, aby poznać techniki jazdy ułatwiające panowanie nad autem w sytuacjach awaryjnych – mówił Bartosz Nowak, kierownik sprzedaży TOMEX. – Jednocześnie po raz kolejny dowiedliśmy, że nasza firma nie ogranicza się tylko do produkcji wysokiej jakości elementów układu hamulcowego, ale zgodnie z nowym hasłem przewodnim, czynnie bierze również udział w Projektowaniu Bezpieczeństwa. Podobne spotkania będą nadal się odbywać, i to w kilku ośrodkach szkoleniowych w całej Polsce.

 

 

Zostaw Komentarz