„True Oryginal” dla dwóch kółek

25 paź 2016

trw-3Firma TRW Aftermarket ogłosiła rozpoczęcie kolejnego etapu swojej kampanii „True Original – Prawdziwy Oryginał”, koncentrującej się tym razem na ofercie najwyższej jakości części hamulcowych i akcesoriów przeznaczonych do motocykli i skuterów, dostępnych na rynku pod marką TRW-Lucas. Przekaz kampanii skupia się na tym, że motocykliści z całego świata, ceniący sobie najwyższy poziom bezpieczeństwa, wydajności i niezawodności, wybierają właśnie tę markę.

Bohaterem najnowszej części kampanii „True Original – Prawdziwy Oryginał” jest entuzjasta motocykli i „Prawdziwy Oryginał” TRW – Krzysztof Kociołek, sales development manager ds. oferty TRW Moto. To on pojawia się w filmie dostępnym na stronie https://www.trwaftermarket.com/pl/moto/, który (tak jak i wiele wykorzystanych w kampanii zdjęć) nakręcony został na Drodze Transfogaraskiej, będącej wielką atrakcją dla turystów podróżujących przez Rumunię. Na tle zapierających dech w piersi krajobrazów Krzysztof wyjaśnia, jak jego życiowa pasja i bliski związek ze społecznością motocyklistów, pomagają mu zrozumieć czego oczekują oni od marki TRW-Lucas oraz jak wykorzystując innowacyjną technologię TRW, można im to zapewnić.

Za pośrednictwem różnych mediów, Krzysztof Kociołek prezentuje, w jaki sposób TRW-Lucas, począwszy od fazy projektowania i doboru materiałów, przez marketing i obsługę techniczną oraz certyfikację dba o to, by produkty spełniały najwyższe standardy.

Komunikujemy, że TRW dostarcza części, na których mogą polegać motocykliści na całym świecie – wyjaśnia Ulf Haase, motorcycle manager w TRW Parts & Service Europe. – Dystrybutorom wyjaśniamy w jaki sposób zwiększyć sprzedaż, mechanikom przekazujemy informacje na temat jakości i innowacyjnych rozwiązań, szerokości oferty oraz tego, z jaką łatwością mogą montować najwyższej jakości części.

Obecny etap kampanii „Prawdziwy Oryginał” rusza dokładnie w rok po jej europejskiej premierze. Dotychczasowe trzy etapy, promujące inne produkty TRW, uzyskały jak dotąd ponad dwa miliony odsłon na YouTube.

Zostaw Komentarz