TRW Part Finder z sukcesem

23 wrz 2015

Niedawno uruchomiona aplikacja do wyszukiwania części „TRW Part Finder”, przeznaczona dla klientów z Europy i Azji odnotowuje na terenie samego Starego Kontynentu 90 000 wyszukań tygodniowo, co przekłada się na 500 zapytań na godzinę. To wynik znacznie przekraczający początkowe oczekiwania.

Aplikacja umożliwiająca mobilny dostęp do katalogu on-line TRW poprzez numer OE części lub oznaczenie TRW okazała się tak popularna, że jest teraz dostępna w dwóch dodatkowych językach: portugalskim i tureckim, co jeszcze bardziej poszerza grono odbiorców.

– Sukces ten stanowi część naszej bieżącej strategii cyfrowej i utwierdza nas w przekonaniu, że oferując wielokanałowe rozwiązania cyfrowe, poświęcone całej gamie produktów TRW, podążamy we właściwym kierunku – powiedział Alexander Knorn, digital marketing manager w TRW. – Globalny rynek części zamiennych jest w coraz większym stopniu definiowany przez możliwości cyfrowe jego operatorów. Jako cel postawiliśmy sobie zdobycie pozycji lidera w dziedzinie cyfrowej w naszej branży. Wzbudzenie zainteresowania oferowanymi produktami i marką jest ważne jak nigdy dotąd. Nasza rosnąca popularność wzmacnia pozycję TRW na rynku, jako wiodącego dostawcy produktów z grupy Corner Module (hamulce, układy kierownicze i zawieszenia) – stwierdził Alexander Knorn.

Stworzona przez Tecalliance aplikacja została uruchomiona w lutym 2015 roku. Wersja iOS jest dostępna za darmo na terenie całej Europy w App Store, zaś wersja na Androida w Google Play Store. Link do pobrania dla klientów z Azji znajduje się pod adresem: www.trwaftermarket.com

Aplikacja uzupełnia istniejąca ofertę cyfrową TRW, która obejmuje zintegrowany katalog oraz bezpłatny internetowy serwis techniczny „Tech Corner”. Obie strony uruchomione zostały w 2014 roku pod adresem: www.trwaftermarket.com. Dodatkowo, zintegrowana funkcja „TecIdentify” TRW pozwala użytkownikom skanować opakowania produktów TRW w celu weryfikacji ich autentyczności.

 

 

Zostaw Komentarz