TRW Proequip – nowy katalog klocków i czujników zużycia

23 sie 2013

TRW_Proequip_Brake_Pad_Catalogue_CoverPojawił się nowy katalog TRW Proequip edycji 2013-14 poświęcony stosowanym w pojazdach użytkowych klockom hamulcowym i czujnikom zużycia. Publikacja, oznaczona numerem XHD100B, opiera się na najnowszych danych TecDoc i obejmuje 69 referencji klocków oraz 27 referencji czujników przeznaczonych do znakomitej większości pojazdów tworzących europejski park ciężkich samochodów użytkowych. Dość powiedzieć, że części ujęte w katalogu znajdują zastosowanie w pojazdach takich marek jak Bova, DAF, Iveco, MAN, MB, Neoplan, Renault Trucks, Scania, Volvo, a także w osiach produkowanych przez BPW; MB; Meritor; SAF, SMB.

Katalog podzielono na kilka części. Mamy więc objaśnienia, listę zastosowań, listę referencji krzyżowych WVA i OE, ponadto (w celu łatwiejszej identyfikacji elementów) zamieszczone zostały szczegółowe rysunki klocków hamulcowych i fotografie czujników zużycia. Objaśnienia i opisy w sekcji informacyjnej sporządzono w 25 językach, aby wspierać klientów TRW w całej Europie.

Dzięki bogatemu doświadczeniu TRW w dziedzinie inżynierii i produkcji, marka TRW Proequip jest stale rosnącą siłą na europejskiej arenie samochodów użytkowych – mówi Dennis Christ, TRW Channel Marketing Manager w dziale samochodów użytkowych. I dodaje: – Dzięki temu, iż klocki hamulcowe do samochodów ciężarowych są produkowane w naszych własnych fabrykach w Hiszpanii, oraz są poddawane ekstremalnym testom laboratoryjnym i drogowym, jesteśmy w stanie zachować najwyższy poziom kontroli jakości. To z kolei pozwala nam oferować naszym klientom najbezpieczniejsze i najbardziej trwałe części.

Zostaw Komentarz