TRW regeneruje i wystawia

16 cze 2015

Rematec 1TRW Automotive Aftermarket prezentuje na amsterdamskich targach ReMaTec 2015 swoją ofertę w dziedzinie regeneracji części. Firma demonstruje nowoczesne produkty i technologie, jakie przygotowała na rok 2015, w tym najnowsze regenerowane zaciski i przekładnie kierownicze do ciężkich samochodów użytkowych.

Na stoisku o powierzchni 96 m², pod hasłem complete remanufacturing solution (kompletne rozwiązania regeneracyjne), firma przedstawia korzyści, jakie płyną ze stosowania fabrycznie regenerowanych produktów TRW. Prezentuje także możliwości nowoczesnych zakładów zlokalizowanych w Frýdlancie w Czechach i Wrexham na terenie Wielkiej Brytanii.

Regeneracja części samochodowych pozwala na obniżenie kosztów produkcji oraz redukcję emisji CO2 i często stanowi jedyną propozycję na rynku części zamiennych dla starszych pojazdów – mówi Ben Smart, manager w dziale Parts & Service TRW. – Postęp technologiczny umożliwia nieustanne poszerzanie zakresu nadających się do regeneracji komponentów i systemów.  Możliwe jest to między innymi dzięki rozwojowi mechatroniki i tworzeniu rozwiązań hybrydowych, wykorzystujących jednocześnie elementy mechaniczne, elektryczne i elektroniczne.

Rematec 2ReMaTec to największe w Europie targi części regenerowanych. W tegorocznych  bierze udział 187 wystawców. – ReMaTec jest dla TRW najważniejszą tego typu imprezą. Oferuje możliwość przedstawienia najważniejszych osiągnięć oraz zaprezentowania firmy, jako ważnego gracza na rynku regenerowanych części – dodaje  Ben Smart.

Zostaw Komentarz