UFI Filters dołącza do ATR

22 sty 2019

Grupa UFI Filters zawarła umowę z ATR International AG, stając się w ten sposób częścią jednej z najważniejszych światowych sieci na rynku niezależnych usług aftermarketowych, która notuje obroty rzędu 22,5 miliarda euro, dzięki 39 udziałowcom w 64 krajach.

Jak podkreślają przedstawiciele firmy, UFI Filters może zaoferować wszystkim udziałowcom i firmom stowarzyszonym w ATR jakość, innowacyjność oraz technologię oryginalnych produktów (OEM), w gamie ponad 2800 numerów referencyjnych przeznaczonych do zastosowania w samochodach osobowych, ciężarowych oraz terenowych. Grupa oferuje swoje produkty filtracyjne pod dwiema markami: UFI i SOFIMA. Wyjątek stanowią rynki Niemiec, Austrii, Szwajcarii, państw Beneluksu i Skandynawii, gdzie udziałowcy ATR mogą dysponować tylko marką SOFIMA.

– Jesteśmy dumni z tego partnerstwa, które potwierdza strategię wzrostu i międzynarodowej ekspansji Grupy UFI. Dołączenie do ATR daje dalszą możliwość rozwoju nie tylko na poziomie europejskim, lecz również światowym – komentuje Luca Betti, UFI Group Aftermarket Business Unit Director.

Zostaw Komentarz