Volvo nagradza TRW

06 maj 2014

Firma TRW Automotive otrzymała nagrodę Volvo Cars Quality Through Excellence (VQE) w uznaniu za jakość produktów wytwarzanych w jej dwóch zakładach produkcyjnych w Europie: w Nowym Mieście na Słowacji, gdzie produkowane są silniki elektrycznego wspomagania układu kierowniczego i elektrycznie wspomagane zębatkowe przekładnie kierownicze typu Belt Drive oraz w Gelsenkirchen w Niemczech, gdzie wytwarzane są elektryczno-hydrauliczne systemy wspomagania układów kierowniczych oraz wspomagane hydraulicznie zębatkowe przekładnie kierownicze.

– Cieszymy się, że dwa nasze europejskie zakłady produkujące podzespoły do układów kierowniczych otrzymały tę prestiżową nagrodę za jakość i są postrzegane przez Volvo Cars jako cenni partnerzy i najlepsi dostawcy w branży. TRW zamierza nadal doskonalić swoją technologię produkcji, wspierając w ten sposób firmę Volvo Cars w realizacji jej strategii – powiedział Maciej Gwóźdź, wiceprezes ds. operacyjnych i dyrektor europejskiego działu układów kierowniczych TRW.

Nagroda VQE jest przyznawana na podstawie szeregu fundamentalnych kryteriów dotyczących jakości i technologii produkcji, których spełnienie gwarantuje sukces dostawcy i sprzyja jego ustawicznemu doskonaleniu. Zakłady TRW w Gelsenkirchen i Nowym Mieście spełniły wszystkie wymagania stawiane kandydatom do nagrody VQE Volvo Cars.

W zawiadomieniu o przyznaniu nagrody przesłanym TRW przez Volvo Cars podkreślono: „Osiągnięcie i utrzymanie poziomu uprawniającego do nagrody VQE jest dowodem na to, że dany zakład produkcyjny zajmuje miejsce w czołówce swojej branży. Współpraca między zakładami wyróżnionymi nagrodą VQE i firmą Volvo Cars jest jednym z głównych czynników gwarantujących zaopatrzenie w produkty wysokiej jakości, które spełniają i przewyższają oczekiwania klientów”.

Zostaw Komentarz