W promocji Varta dodatkowe nagrody za zdjęcie

08 sie 2020

Biorąc udział w konkursie fotograficznym ogłoszonym w ramach promocji „Varta. Wystartuj na nowo” jej uczestnicy mogą liczyć na dodatkowe nagrody.

Od początku lipca Varta, należąca do najlepiej rozpoznawanych marek akumulatorów rozruchowych, prowadzi akcję promocyjną pod nazwą „Varta. Wystartuj na nowo” skierowaną przede wszystkim do warsztatów samochodów. W jej ramach każdy serwis, który współpracuje z oficjalnymi dystrybutorami akumulatorów Varta, kupując do końca września odpowiednią liczbą tych akumulatorów określonych modeli oraz spełniając, proste w sumie, regulaminowe formalności, nagradzany jest bonami Sodexo o wartości 100, 175 lub 350 zł.

Uczestnicy promocji mogą ubiegać się także o dodatkowe nagrody. Oto z początkiem sierpnia ogłoszony został dla nich konkurs fotograficzny, a zadaniem jest w nim zrobienie zdjęcia, na którym znajdzie się przynajmniej jeden akumulator marki VARTA do samochodów osobowych lub ciężarowych, kartka formatu A4 lub większa z napisem „VARTA. WYSTARTUJ NA NOWO” oraz jeden lub kilku mechaników z danego warsztatu. Zdjęcie to, po zalogowaniu się na swoje konto utworzone w ramach promocji, należy następnie do 4 września załączyć w zakładce „Konkurs Fotograficzny”.

Każdy uczestnik konkursu otrzyma nagrodę gwarantowaną w postaci zgrzewki (24 sztuki) napojów energetycznych VARTA, a trzech najlepszych może oprócz tego liczyć na wartościowe nagrody i zestawy gadżetów. Kto je dostanie, zadecyduje jury, specjalnie powołane do oceny zdjęć.

Komplet informacji na temat konkursu znajduje się tutaj.

Zostaw Komentarz